Wpis z mikrobloga

@pikej77: pamiętaj, źe dochodzi teraz 10 zł miesięcznie za dodatkowe urządzenie nie w miejscu zamieszkania urządzenia głównego. Nie wiem czy na laptokach też ale mi na tv że 2x co ileś dni pytało czy jestem na wakacjach co mogłem potwierdzić tylko kodem wysłanym na mail właściciela a po łącznie bodaj miesiącu właściciel musiał aktywować dodatkowy profil.

I na czym polega ten “dostęp do tv”. Ktoś może przyjechać Ci do chaty
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@olasty @Eshirael w sumie cofam zaproszenie, jezeli obaj myslicie ze dostep do tv znaczy ze przyjade i bede z kims ogladal, to szkoda dalej dyskutowac, cos oferowac, ogladaj dalej na komorce i nie zawracaj komus glowy
  • Odpowiedz
@pikej77: Mieszkaj sobie gdzie chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu leży u Ciebie czytanie ze zrozumieniem, tudzież pisanie ze zrozumieniem. Przeczytaj raz jeszcze co zaoferowałeś i może zrozumiesz. Tylko i aż tyle.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@olasty @Eshirael napisalem.ze.z.wami nie ogladam, wiec w tych miejscach sa tv gdzie mozecie cos obejrzec wspolnie...

co.do ogloszenia, wszystko napisane czytelnie...miejsce w rodzinie netflix z dostepem do tv...nie napisalem jak u was, ze tylko komorka lub komputer, wiec nie wiem czego tu nie skumales
  • Odpowiedz
@pikej77 Ale się zgrzaleś dziadku, a dalej nie czytasz ze zrozumieniem. P.S. Netflix sobie opłacam sam w całości i nie bawię się w dzielenie konta. Miłego dzionka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pikej77: jak ze mną oglądać, coś wysyłać. Ja mam Netflixa. Mówię Ci jak działa - jak chcesz teraz dzielić to trzeba zrobić specjalne konto tej osobie i dopłacać dodatkowo 10 zł miesięcznie za jej profil.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fachmann z jakiego bledu? Napisalem prosto jak sie da, ale jak ktos probuje zrobic z ciebie debila, sorry ale odpowiadam na tym samym poziomie, ja nie zaczalem, a.z drugiej strony jestes ich adwokatem? Myslalem ze zamknalem temat, ale widze ze kolejny mecenas wchodzi do gry
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fachmann a czy ja komus powiedzialem ze pokaze zeby cos obejsc? Nic nie napisalem w rym temacie, osoby chetne do dolaczenia do rodzinki zapraszam na priv...dostana dostep i sobie sprawdza czy wszystko dziala
  • Odpowiedz