Wpis z mikrobloga

Znacie jakąś grę z gatunku #horror która jest straszna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio ogrywałem Outlasta, który nie przypadł mi do gustu, a teraz zacząłem Alien isolation który jest straszniejszy i przyjemniejszy #gry
  • 15
@fuul7: Straszne topojecie wzgledne. Byla taka fajna gierka - lata temu. uciekales ze szpitala. Miala niezly klimat. FPP. Ale za uja nie pamietam tytulu. Raz Cie atakowali strzykawkami z trucizna, raz spadali na linie powieszeni. jle klimat byl spoko. Ale za uja nigdy nie pamietam tytulu :P
@fuul7: szczerze? Super klimat czułem przy Resident Evil 7 do połowy gry jakoś. Polecam Evil Within 1,2. Cry of Fear, i wisienka na torcie Silent Hill 2
cry of fear?


@youknowthisxd: Nope. "Jednoslowny" tytul IIRC.

Ale pochrzanilem - nie ze szpitala a z wiezienia. I tam atakowaly Cie zombiaki tych ktorzy dostali KS. Ci co przez trucizne to rzucali strzykawkami. Gilotyna to mieli noze. Najpelsi byli ci co przez powieszenie. Z sufitu spadal nawet nie wiesz kiedy.

Przeszukujesz kible...jedna kbina pudta, druga kabina pusta, otwierasz trzecia i masz flashbacka z przeszlosci.
Gierka juz leciwa.
cry of fear?


@youknowthisxd: Nope. "Jednoslowny" tytul IIRC.

Ale pochrzanilem - nie ze szpitala a z wiezienia. I tam atakowaly Cie zombiaki tych ktorzy dostali KS. Ci co przez trucizne to rzucali strzykawkami. Gilotyna to mieli noze. Najpelsi byli ci co przez powieszenie. Z sufitu spadal nawet nie wiesz kiedy.

Przeszukujesz kible...jedna kbina pudta, druga kabina pusta, otwierasz trzecia i masz flashbacka z przeszlosci.
Gierka juz leciwa.