Wpis z mikrobloga

@Herato bo androidowy plebs musi poszczekać. Kto ma kupić Apple to i tak kupi. A tym co się tak trzepią tutaj zostaje androSYF.
Jeszcze niech się ekspert @Eskim0s wypowie.
Cena bez zmian w Danii. W Polsce znowu będą narzekać bo trzeba pracować na telefon 4 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wolf1986: no to wydawaj dalej ogrom pieniędzy na smartfon, który jest gorszy od znacznie tańszych :D
Dla nie których najważniejsze jest logo (np. Ciebie), a dla innych specyfikacja, funkcje, praktyczność, kompatybilność (np. mnie).
@Eskim0s o już nie wstawiasz swoich bredni o kółkach, drogich dodatkach i innych rzeczach do Apple. Ostatnio fajnie Cię wyjaśnili.
Ktoś chce 120hz bierze pro. Wystarczy mu normalny Iphone bierze zwykła 15.
iPhone kupujesz dla iOS. Dalej nie potrafisz zrozumieć.

Te są tanie z androSYFem.
Wolf1986 - @Eskim0s o już nie wstawiasz swoich bredni o kółkach, drogich dodatkach i ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
@Wolf1986: fanatyk Apple ignoruje ogrom absurdów i chamstwa jakie dokonuje Apple.
Kupuj dalej za ogromną kwotę słabe smartfony z bardzo kiepską, drogą i w małych ilościach kompatybilnych akcesoriów.
Wolę kupić coś od Xiaomi, Sony, Asus, Motorola, Samsung płacąc znacznie mniej, a mieć więcej korzyści.
Mój 2 letni Xiaomi Mi10T Pro z 144 Hz ekranem ciągle chodzi super płynnie, mam w nim wszystko co potrzeba.

Ciesz się dalej ,,nowościami" w iPhone'ach, które
@Eskim0s a sklep Google masz? Na tym chińskim szmelcu? Jak opowiadasz dowcip to śmieje się twój rozmówca i chiński agent.
Tylko, ze japko dostanie tyle aktualizacji, ze ty kupisz już 3 androSYFy.
Kompatybilność ;) nie narzekam. Dla Polaka cebulka wydanie 100 pln na kabel albo słuchawki to dużo.
Wiem jesteś piratem już kiedyś pisałeś, nie musisz o tym przypominać.
Wstawiłem Ci androSYF droży niż iPhone. Dlaczego słaby system na wielu lepszych i
@Wolf1986:

Jak opowiadasz dowcip to śmieje się twój rozmówca i chiński agent

Ojejku, ale mi źle skoro Apple też szpieguje swoich użytkowników i pracowników.

Na tym chińskim szmelcu?

Chińskim flagowcu, który nadal ma super płynność, której jak dotąd nie ujrzysz na żadnym smartfonie Apple :D
I tak oto ja kupując Mi10T Pro około 2 lata temu, nadal super płynnie chodzi (no wiesz, 144 Hz), bardzo długo wytrzymuje bateria, wszystko chodzi super
@Eskim0s dalej wypisujesz te brednie. Przyznałeś sam miłośniku androSYFu, ze nigdy nie używałeś iPhone. Wiec skończ te swoje wywody. Jescze nie napisałeś o kółeczkach za 2k.
Przyznałeś, ze androSYF w telefonie za 1k i 7k jest taki sam. To dlaczego ludzie płaca za gowno tyle pieniędzy?
Wow aktualizacja po dwóch latach. Żartujesz? Czy jak typowy użytkownik androida zachwalałeś jednorazowa aktualizacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko ten flagowiec jest
@Wolf1986:

dalej wypisujesz te brednie

Takie ,,brednie" że nie potrafisz ich podważyć.

Przyznałeś sam miłośniku androSYFu, ze nigdy nie używałeś iPhone

Bo jest gorszy od smartfonów, które kupiłem i posiadam.

Wiec skończ te swoje wywody.

Czyli nie mogę się wypowiadać bo nie użyłem?
Idąc Twoim tokiem nikt nie może wypowiadać się na temat lotów w kosmos, do póki sam nie poleci.
Nikt nie może się wypowiadać na temat samochodów, do póki
@Eskim0s idoto resarch ;) kupując rok temu samochód. Poczytałem opinie, podpytałam użytkowników. Później poszedłem do salonu i jeździłem 4 różnymi autam z różnymi silnikami.
Teraz jeżdżę po Europie i sprawdzam infrastukturę techniczna w innych firmach. Aby po konsultacji z zarządem, szefem i działem technicznym wybrać odpowiednie urządzenie. Gdybym był kretynem twojego pokroju poczytałbym sobie na forach o tych maszynach. Mój poprzednik działał jak ty. Wywalili milony € i wykorzystują 20% urządzenia. Bo
Wolf1986 - @Eskim0s idoto resarch ;) kupując rok temu samochód. Poczytałem opinie, po...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
@Wolf1986:

Ty nawet nie jesteś fanatykiem androSYFu

Nie da się być fanatykiem czegoś, co nie istnieje.

Tylko głąbem

To czemu ciągle wygrywam z Tobą dyskusję?
Ty za to jesteś trolle, masz sprany rozum przez Apple.
Ignorujesz wszystkie ich absurdy, a mają ich więcej niż Xiaomi, Huawei, Samsung.
Wydawaj dalej ogromne kwoty na słabe sprzęty.

Skąd wiem jak działa stary iPhone?
Opinie, recenzje, komentarze, fora, testy, porównywanie między różnymi smartfonami.
To się
@Eskim0s nie wiesz. Ktoś powiedział coś tam i powielasz. To jak z tym, ze na placu czerwonym rozdają rowery.
Wygrywasz dyskusje co za kretyn. Zaczną Cię zapraszać jako eksperta od iOSa i zgaszą jak pęta. A zapomniałem, zgasili Cię ostatnio i już nie wstawiasz świniach bredni z kołkami i innymi.
@Wolf1986:

To jak z tym, ze na placu czerwonym rozdają rowery.

Zmiana tematu, fałszywy trop.
Przyznajesz mi tym rację że wygrałem dyskusję z Tobą.

Zaczną Cię zapraszać jako eksperta od iOSa i zgaszą jak pęta

Nadal czekam aż podważysz lub uzasadnisz wszystkie absurdy Apple jakie podałem.
Póki co, jedynie je ignorujesz :D a to powoduje przyznanie mi racji.
Czekam też aż podasz mi absurdy Xiaomi, skoro tak bardzo nie lubisz tej