Wpis z mikrobloga

Jestem absolutnie heightmoggowany na Uniwersytecie, sprawa wygląda tak, mój rocznik prezentuje się następująco, zaczynając od najwyższych:
Koleś 196cm - paskudny z mordy jak cholera, otyły, wygląda jak moderator discorda w związku z czym wzrost nic mu nie daje w życiu
Koleś 195cm - jest łysy, ale ma spory frame, twarz około 6/10. W związku z czym nie ma żadnych problemów w wyrywaniem
Dwóch kolesi około 185-186cm - są do siebie z grubsza podobni, jeden z nich jest nieciekawy z mordy i koślawo chodzi. Oboje są dosyć chudzi. Ten koślawy jako tako wyrywa, drugi wsm nie wiem
Sportowiec 185cm - mordę ma spoko, choć ma nadwagę, wygląda jak taki misiek ma chyba najniższą dziewczynę u nas w klasie około 155cm średnią z mordy. Ma też dużo koleżanek
Chad oraz Nerd około 183cm - Chad ma laskę która ma najlepszą figurę w klasie i jest dosyć niska z 158cm może, koleś wygrał z mordy, ciało ma takie że widać że uprawia sport ale nie jest jakiś dowalony, ma zajebiście prostą linię włosów. Nerd natomiast nwm jak z wyrywaniem nie wygląda jakoś źle, nosi okulary ale ma bardzo nieatrakcyjny piskliwy głos jakby nigdy nie przeszedł mutacji.
Ja - 176cm, incel
Dwóch kolesi 175-6cm - jeden ma dziewczynę z odstającymi górnymi zębami, drugi jest incelem, nie mają frame
Otyły manlet z zakolami 172cm - ma dziewczynę która #!$%@? go na kasę
Dwóch chudzielców creepów z mordy około 165cm - incelem, są najniżej w hierarchii, choć jeden z nich ma dużo koleżanek dzięki temu że ma długie włosy, maluje paznokcie itd. Więc traktują go jak męską przyjaciółkę
#incel #przegryw #blackpill #mogging #heightcel #wzrost #manlet
  • 9
@alan-majcher: No to dla grupy którą wymieniłeś średnia wynosi 180 cm. Nie wiem czy mając raptem 4 cm poniżej tego jesteś "absolutnie heightmoggowany". Pomijam już czy podane przez ciebie wartości wzrostu dla osób z tej grupy zgadzają się z rzeczywistym stanem.
@alan-majcher: czuje ,że jesteś zazdrosny o kolegę który ładnie maluje paznokcie i chcesz usunąć damska konkurencje, Musisz się go zapytać czy lubi kukurydzę jeśli lubi to niech #!$%@? ci kolbę