Wpis z mikrobloga

@acidd I jaki sens ma to granie? Stanowi jakieś wyzwanie, widoczny jest rozwój postaci, świata? Czy latasz od planety do planety i zbierasz, a później sprzedajesz wszystkie śmieci? powodzenia w odwiedzeniu 1000 światów

Wpadłeś po prostu w pułapkę zaprojektowaną przez twórców mających za cel ogłupiać społeczeństwo po przez uzależniającą rozrywkę, która do niczego nie prowadzi
  • Odpowiedz
  • 12
@acidd Gry Bethesdy mają coś w sobie, że się gra gra i nie ma się dość. A tyle rzeczy do roboty jest w tej grze, że masakra.
  • Odpowiedz
@acidd: mi się już bitewki znudziły, to teraz perk introwertyk u trolluje npc tam gdzie mogę no i oczywiście rozwój postaci pod misje frakcyjne i eksperymenty ze statkiem na bitki w systemach. Szkoda, że urozmaicili walki wręcz tzn bronią białą, bo masz tylko 2 animacje, które i tak wyglądają jak zbugowane, a chciałem sobie zrobić cosplay krakowskiego fanatyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@acidd: mnie wczoraj policja ZK złapała za kontrabandę i zamiast płacić czy isc do pierdla zaproponowali mi układ. No i tera jestem tajnym agentem zk i mam zinfiltrować od środka tych karmazynowych czy tam kutarazynowych siurków. Zapowiada sie ciekawie
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@wrth inne, jest większy nacisk na fabułę, zadania, interakcję. W NMS jest więcej eksploracji kosmosu i planet, oraz wydobywania.
Ci, którzy piszą (w tym ja), że to po prostu Fallout 4 w kosmosie to mają rację. Aczkolwiek mają wspólne cechy. Ale jest specyficzna, trzeba lubić ten typ.
  • Odpowiedz
@acidd: Nie. To nie żaden mod. Zwykła komenda w konsoli. Oczywiście jak zależy ci na osiągnięciach, to nie wpisuj. Ja zlewam osiągnięcia, a strasznie mnie irytuje jak moja postać może nosić tylko 165kg, bo do tylu doszedłem i już nie wytrzymałem z kombinowaniem z przekładaniem do towarzyszy i ładowni statku. Szkoda, że gra nie uznaje przy badaniach, albo tworzeniu wszystkiego co posiadasz tylko to co masz przy sobie.
  • Odpowiedz
Szkoda, że gra nie uznaje przy badaniach, albo tworzeniu wszystkiego co posiadasz tylko to co masz przy sobie.


@Blaskun: Uznaje zdaje się również to, co posiadasz w ładowni statku.
  • Odpowiedz