Wpis z mikrobloga

587 + 1 = 588

Tytuł: Droga Królów
Autor: Brandon Sanderson
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: ★★★★★★★★★★
ISBN: 9788374804219
Tłumacz: Anna Studniarek-Więch
Wydawnictwo: Mag
Liczba stron: 960
Przedstawiamy Wam coś nowego, odskocznia od książek Bartosiaka, wybitnego geostratega i propagatora koncepcji armii nowego wzoru (materiał nie jest sponsorowany).
Seria archiwum burzowego świata to swietnie wykreowany kontynent gdzie dawne porządki cyklicznie zostają poddawane probom.
Czlowiek czyta i kibicuje bohaterom oraz zeby zamach okazal sie tylko wielką mistyfikacją i sprytnym uniknieciem skrytobójstwa.
Polecam, elżunia jaworowiczowna.
#ksiazki #czytajzwykopem #bookmeter #literatura

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #ksiazki #literatura #bookmeter #polska #fantasybookmeter #sciencefictionbookmeter
Nerlo_ajcats - 587 + 1 = 588

Tytuł: Droga Królów
Autor: Brandon Sanderson
Gatunek: f...

źródło: HD-wallpaper-axe-warrior-female-fighter-green-eyes-sexy-axe-cute-warrior-girl-anime-hot-anime-girl-weapon-long-hair

Pobierz
  • 20
@Nerlo_ajcats: Najlepsza książka w serii zaraz obok "Słów Światłości". Niby najmniej fajerwerków ale właśnie te stonowane wydarzenia uderzają najmocniej. A potem to już leci i w trzeciej książce połowa postaci jest nieśmiertelnymi pół bogami więc to już nie robi wrażenia.
Czytałem to 2 czy 3 razy i wiem że wrócę jeszcze
@onepnch: nie są nieśmiertelni łatwo ich zabić
Jeden chyba może wskrzeszać ale też są ograniczenia
A jak światło się skończy to i nic nie zrobi i będzie jak normalny człowiek.
Najciekawsze to te parszmeny, wojno forma i takiego nic nie pokona
@Nerlo_ajcats: Niby tak ale eskalacja postępuje bardzo szybko i mimo kosmicznych wydarzeń to nie ma tego uderzenia jak pierwsze pojawienie się Szetha, kata Kaladina w szczelinach czy walki na strzaskanych równinach i sławny skok. Już nie mówiąc o "Honor is dead but I see what I can do" z drugiej książki czy walka z Szethem. I też ludzcy przeciwnicy szybko idą w odstawkę czyli mój ulubiony Sadeas.
W pierwszych dwóch książkach
@Talaxin: Właśnie patrzyłem, że dużo taniej wyjdzie kupić angielską wersję, niż polską. Mówili, że do niczego mi się nie przyda ta anglistyka, a tu proszę, minęła dekada i oszczędziłem dzięki niej parędziesiąt złotych! I kto się teraz śmieje! ( ͡° ͜ʖ ͡°)