Wpis z mikrobloga

@paranoia800: miałam pisać podobny post, ja w ogóle nie widzę w nim zainteresowania kobietami. Owszem, podbija żeby zdobyć, ale imo równie dobrze mógłby podbijać do mężczyzn, tam nie widać po prostu pociągu do kobiet. Po zdobyciu w jego mniemaniu, czyli po deklaracji, że podoba się kobiecie X, on zupełnie traci nią zainteresowanie jakby wręcz uciekał przed czymś więcej. Nie twierdzę, że woli facetów, raczej widzę w nim takiego przedszkolaka, co to
@paranoia800: tak, wręcz ucieka z dotykiem. Np. Kornelia położyła mu dłoń na dloni, to ją wysunął, bo akurat coś musiał poprawić. I cały czas tak jest. Byle nie za blisko. Z Krzyśkiem tego problemu nie ma.
Tylko raz widziałam jego "chęć" ;) kiedy sam wetknął palec za kieszonkę spodenek Karoliny i powiedział komplement. Przy dziewczynie, która była jego parą. Czy miała być, nie pamiętam. Ale wtedy mnie to zaskoczyło.
@paranoia800: tez to zauwazylam i coraz bardziej widze w nim geja, jesli nawet od poczatku go widzialam jako geja i jesli okaze sie to prawda to tez suabo bo oszukal produkcje, widzow, uczestnikow... na cholere taki pcha sie do programu hetero... a jego maslane oczy do Krzyska jak na sofie lezal to chyba kazdy zauwazyl