Wpis z mikrobloga

Jeszcze jedna sprawa. Zauważyliście, że ciaproch nie robi podchodów fizycznych do żadnej laski? Tam nie ma chęci kontaktu fizycznego. Niby taki don juan, a porównajmy go do remiziaka i wentyla. Tez narcyzi, a jednak lepkie raczki były. Tu nie ma nic. On się uruchamia tylko przy tym od mongolicy. #hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
@paranoia800: miałam pisać podobny post, ja w ogóle nie widzę w nim zainteresowania kobietami. Owszem, podbija żeby zdobyć, ale imo równie dobrze mógłby podbijać do mężczyzn, tam nie widać po prostu pociągu do kobiet. Po zdobyciu w jego mniemaniu, czyli po deklaracji, że podoba się kobiecie X, on zupełnie traci nią zainteresowanie jakby wręcz uciekał przed czymś więcej. Nie twierdzę, że woli facetów, raczej widzę w nim takiego przedszkolaka, co to
  • Odpowiedz
@paranoia800: tak, wręcz ucieka z dotykiem. Np. Kornelia położyła mu dłoń na dloni, to ją wysunął, bo akurat coś musiał poprawić. I cały czas tak jest. Byle nie za blisko. Z Krzyśkiem tego problemu nie ma.
Tylko raz widziałam jego "chęć" ;) kiedy sam wetknął palec za kieszonkę spodenek Karoliny i powiedział komplement. Przy dziewczynie, która była jego parą. Czy miała być, nie pamiętam. Ale wtedy mnie to zaskoczyło.
  • Odpowiedz
@ddonewry927: może brat liczył, że program odczaruje jego orientacje. Wejdzie do reality gdzie trzeba łączyć się w pary damsko-meskie, dziewczyny z Instagrama więc na swój sposób każda jest atrakcyjna, każdy facet hetero czułby się jak w raju. No, ale w przypadku Cipocha kijem Wisły nie zawrócisz.
  • Odpowiedz
@paranoia800: tez to zauwazylam i coraz bardziej widze w nim geja, jesli nawet od poczatku go widzialam jako geja i jesli okaze sie to prawda to tez suabo bo oszukal produkcje, widzow, uczestnikow... na cholere taki pcha sie do programu hetero... a jego maslane oczy do Krzyska jak na sofie lezal to chyba kazdy zauwazyl
  • Odpowiedz
@paranoia800: według mnie po prostu żadna z lasek mu się nie podoba, a dobrze wie, ze jak odwzajemni dotyk np. Kori to ona sobie cos pomysli i złe to zinterpretuje, a potem będzie płacz i złamane serce. A jak dobrze wiemy nikt tak nie dba o swój wizerunek jak Roch xD
  • Odpowiedz
@paranoia800: nie odwzajemnia uczuć,bo jak to zrobi, to może przestać być podrywanym przez inne, a jego zayebistość tego nie zniesie, on musi mieć cały czas dopływ komplementów swojej zayebistości z różnych stron
  • Odpowiedz