Wpis z mikrobloga

Siema, czy słyszał ktoś coś o tym, ze nie można się poruszać autem na polskich blachach zarejestrowanym na inna osobę po Holandii, bo szukam w necie i nic nie mogę znaleść, a rozmawiałem ze znajomym i mówi mi, że mu auto zabrali i mandat będzie płacił, a miał nawet współwłaściciela i niby od tego roku coś takiego weszło
#holandia #emigracja
  • 7
  • Odpowiedz
@franek-figurka: słyszałem o tym wiele razy, ale sam się nie wgłębiałem w temat bo mam holenderskie tablice i nie znam nikogo osobiście, kogo by to spotkało, jednak zawsze jest to znajomy znajomego lub po prostu jakiś post na grupce facebookowej. Z postów zazwyczaj wynikało że nie mieli zapłaconego podatku drogowego i może na tej podstawie zabierają auta, bo nie mogą ustalić kto ma płacić i się po prostu nie #!$%@?ą z
  • Odpowiedz
@wojciech_s: @wojciech_s Prawdopodobnie chodzi o ubezpieczenie, które w Holandii jest przypisywane do właściciela i #!$%@? i obchodzi to, że na polskich blachach jest auto xd Niby 270 mandatu i 15-20 euro za każdy dzień postoju auta na parkingu i teraz go przetrzymują i nie może odebrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz