Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: mnie w drugiej klasie podbazy na WF-ie jedna p0lka tak przytuliła od tyłu, jak staliśmy w kolejce do jakiegoś ćwiczenia. I chociaż typiara była ładna i wyższa ode mnie, to dostałem palpitacji serca ze strachu i ugółem nie było to komfortowe przeżycie dla huopa. Tym bardziej rozumiem tą Azjatkę.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Kolega mi opowiadał, że jego znajomy szedł gdzieś ze swoją dziewczyną. O coś się pokłócili(pewnie o jakąś bzdurę) i ta zaczęła go bić torebką, zobaczyły to dresy i się przyłączyli. Gość wylądował w szpitalu.
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Ja też bym raz nie zebrał w ryj, jak raz stała blachara z grubymi udami w mini i się zerkłem na 2s. O dziwo blachara powstrzymała dresa! Parę lat minęło a ja się ciągle temu dziwię. Widocznie kiedyś nawet blachary były lepsze.
Btw. Spermiarzy też nienawidzę;)
  • Odpowiedz
Ja też bym raz nie zebrał w ryj, jak raz stała blachara z grubymi udami w mini i się zerkłem na 2s. O dziwo blachara powstrzymała dresa!


@wojtek-m: spojrzałeś się na własność patusa, to się odpalił. W ogóle to sebiksy gorsze niż zwierzęta - nawet przypadkowe spojrzenie traktują jako wyzwanie do walki. Przynajmniej tak było jeszcze kilkanaście lat temu. Na szczęście już dawno huop nie spotkał żadnego patusiarskiego cwela na swej
  • Odpowiedz
Kolega mi opowiadał, że jego znajomy szedł gdzieś ze swoją dziewczyną. O coś się pokłócili(pewnie o jakąś bzdurę) i ta zaczęła go bić torebką, zobaczyły to dresy i się przyłączyli. Gość wylądował w szpitalu.


@wojtek-m: miałem podobną sytuację, gówniarzem byłem i #!$%@?ą dziurę do domu ciągnąłem z imprezy, upodliła się i generalnie robiła tam sceny, a jak wyszliśmy stałem się jej wrogiem bo zabrałem na siłę z imprezy. Darła się, ja
  • Odpowiedz
@gigadude: Dzisiaj jak martwisz się o kobietę i chcesz jej dobra, to oberwiesz podwójnie. Potem kobiety się dziwią, że robią coś megagłupigo i nikt nie reaguje, jak mają za to przykre konsekwencje, bo po paru razach facet się uczy na błędach.
  • Odpowiedz