Wpis z mikrobloga

@jam_nick: Też posiadam S3, ale teraz po tych rewelacjach z zakończonym wsparciem dla tego modelu (chyba żaden inny model tak się nie sprzedał)...już nigdy więcej Samsunga i innego Androida.. następny to Windows Phone albo iOS.
@Mehgods: Po to aby wyczerpać markę Galaxy... i wcisnąć kupującym niby coś innego.. ale dalej to samo... tragedia. Żenady pewnie dopełni kolejny Unpacked w formie wiejskich dożynek i ten stary Koreańczyk który myśli, że jest cool.
@Szewa1990: mamy jeszcze dostać 4.4 Ale też raczej wrócę po iphone 4s i sgs3 do ios, sorry ale takie wsparcie samsunga mam w dupie gdy kupiłem oryginalny przeźroczysty futeralik samsungowy cały porysował mi plecki telefonu, napisałem o tym do samsunga to dostałem odpowiedź w stylu "sorry, taki mamy klimat"
@KalaBalaHala: Ale IP4 ma już prawie 4 lata, a jest dalej wspierany przez producenta. W ciągu 2 lat SGS3 zostały wypuszczone 4 duże aktualizacje Androida z czego telefon dostał 2...i co nowsza to gorsza. W tym momencie używam CM11 ale marzę o wydajności system/bateria jaką miałem przy ostatniej aktualizacji do 4.1.2.