Wpis z mikrobloga

Nigdy nie narzekałem na brak zainteresowania ze strony kobiet, ale to co się dzieję w moim życiu po tym jak kupiłem bawarkę, przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Mówiąc wprost, kobiety mają kisiel w majtkach gdy widzą że facet jeżdzi BMW. Te starsze, po trzydziestce, jeszcze zachowują umiar. Uśmiechają się, zadają pytania, kulturalnie umawiają się na randki. Najgorsze są siksy z liceum.

Julię poznałem miesiąc temu na na podziemnym parkingu pod Tesco. Szła ze swoimi koleżankami i niosła w ręku dwa desperadosy. Kiedy zobaczyła moje M5, bez pytania otworzyła drzwi i bez żadnych zahamowań usiadła mi na kolana. Jeszcze śmiejąc się i obejmując mnie za szyje zapytała - "hej Anon, czy to miejsce jest wolne?". Oniemiałem, ale kupiła mnie wtedy swoją pogodą ducha i spontanicznością. Jako że miałem jeszcze sporo czasu to zawiozłem jej koleżanki do domów, a ją zabrałem do siebie na chate i solidnie wybolcowałem.
Może to był mój błąd, bo od tamtej nocy nie mam z tą małolatką życia. Cały czas pisze że teskni i kocha. Dzwoni w środku nocy i pyta co robie, chce żebyśmy powłóczyli się się trochę po mieście i pojechali na spota. Jest słodka, przyznaje, przypomina mi chwile gdy kupiłem to auto i wsiadłem do niego po raz pierwszy.

Widzę ile radości czerpię z jazdy tym samochodem. Przewraca oczami, przegryza wargi, zerka na mnie i prędkościomierz, kurczowo trzyma się gdy przyśpieszam, pieje i piszczy z wrażenia. Tak sie zakochała w beemkach, że kupiła sobie nawet bluze "bimmer angels". W tamtym tygodniu zrobiła sobie hybrydy i pomalowała paznokcie w kolorach M-pakiet.

Wczoraj mieliśmy troszkę wolnego więc zabraliśmy się za sprzątanie. Ja pastowałem skóry i pucowałem felgi. Julka wymyła mi szyby od środka. Nie było żadnego zacieku więc w nagrodę zabrałem ją do kina i na kebsa. Niżej kilka fotek z naszego niedzielnego nightdrive'u. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#pokazauto #bmw #e60 #m5 #motoryzacja #samochody #plodnajulka #ladnapani #wygryw #prokuratorboners #pokazrozowegopaska #logikarozowychpaskow
Atreyu - Nigdy nie narzekałem na brak zainteresowania ze strony kobiet, ale to co się...

źródło: comment_m7iKperqEZUXTpESuaW1VvxKSLK9exKW

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piks0n: nie wszyscy, po prostu dla mnie posiadanie drogiego, tuningowanego auta jest takim red flagiem, oczywiście, że sprawa jest do wybadania, bo nie wszyscy są tacy, ale po prostu próżność mnie odrzuca.

@RyzyKamil: może i odpłynęłam, ale serio mam jakąś blokadę w głowie jak mnie zagaduje koleś ze sportowego auta.

@eric2kretek: czysta prawda mechanizmu w mojej głowie. Może po prostu boję się bogatych facetów xD
  • Odpowiedz