Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć Mirki,

jestem 4 lata w związku z #rozowypasek i czuję, że seks u nas się wypala. Zamierzam jej zaproponować #bdsm. Podnieca mnie zarówno bycie #alfa jak i #beta. Zobaczymy, jak zareaguję, trzymajcie kciuki, żeby rozmowa odbyła się w porządku, a nie, że jestem #zboczeniec. Dajcie znać, czego się wystrzegać, żeby się nie naciąć na #maledom i #femdom



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jesteś cztery lata z dziewczyną w związku i boisz się mówić o tym co cię podnieca i jakie masz fantazje, naprawdę? ;) Jak bardzo by one nie były #!$%@? jeżeli jesteś z odpowiednią osobą, tzn z taką z którą rozmawiasz i nie boisz się mówić o tym co cię kręci i co chcesz z nią robić to rozmowa to podstawa, bez niej nie wróżę udanego pożycia.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Rozmowa się odbyła dzień później, gdy była dogodna atmosfera.

Wygadałem wszystko. Co mnie kręci, czyli #bdsm, zarówno #femdom i bycie #ulegly #beta #cuckold, jak i #maledom i bycie #chad #bull #alfa. Powiedziałem, jakie praktyki.

Otworzyła się i powiedziała swoje. Kręci ją DD/lg i trochę praktyk dominacji kobiecej #feminizacja.

Wieczorem ubrała dawno nie noszoną bieliznę nocną erotyczną i zabawiliśmy się w dominację, ja jako
  • Odpowiedz