Wpis z mikrobloga

Pamiętacie co robiliście 11.09.2001? Ja miałem wtedy 6 lat ale doskonale pamiętam relację na żywo w telewizji, jak moja mama oglądała i płakała. Pamiętam ten wszechobecny chaos, gdzie ludzie nie wiedzieli czym to będzie skutkować i masowe wykupywanie paliwa i suchej żywności. Pamiętam panikę powietrzną, gdzie wszystkie samoloty musiały ładować na CITO a LOT uruchomił nawet specjalną infolinię gdzie można się było dowiedzieć co się dzieje z ich samolotami i gdzie lądują. Pamiętam też, że po naoglądaniu się tych obrazków płonących wież w TV miałem przez jakiś czas koszmary.
#wtc #911 #zamach #rocznica
GetRekt - Pamiętacie co robiliście 11.09.2001? Ja miałem wtedy 6 lat ale doskonale pa...

źródło: temp_file5765521207855697268

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@GetRekt:

Pamiętam też, że po naoglądaniu się tych obrazków płonących wież w TV miałem przez jakiś czas koszmary.


xDD W wieku 6 lat to mi stary Happy Tree friends puszczał xD
  • Odpowiedz
@GetRekt: Bardzo dobrze pamiętam. Po pierwszym samolocie byłem pewny, że to wypadek, nie brałem pod uwagę żadnej innej opcji. Po drugim samolocie już wiedziałem, że to nie przypadek, oglądałem to w TV na żywo. Też nie mogłem spać przez kilka dni.
  • Odpowiedz
@GetRekt: u nas panika...bo w tym dniu kuzynka miała wracać z jfk do warszawy "rano"(jak się potem okazało w południe)..nie poleciała bo chyba wtedy loty od razu zawiesili, ale nie było komórek więc nikt nie wiedział czy poleciała czy nie, dopiero po telefonie było coś wiadomo. Rodzice/dziadkowie znający wojnę twierdzili, że wojna będzie światowa..ale na szczęscie amerykańce tylko ropę pozyskali w jakichś gównokrajach.
  • Odpowiedz
@fff112:

ale na szczęscie amerykańce tylko ropę pozyskali w jakichś gównokrajach.


Ale trzeba być #!$%@?, żeby wypisywać takie rzeczy. No tak, w wyniku ich zbrodniczego najazdu na Irak zginęło minimum 300 tysięcy cywilów, gdzie do 2010 amerykanie i koalicja własnoręcznie wymordowali co najmniej 13 tysięcy.
Davidozz - @fff112: 
ale na szczęscie amerykańce tylko ropę pozyskali w jakichś gówno...
  • Odpowiedz
@GetRekt byłem w lesie na grzybach z rodzicami i swoją dziewczyną, zapinałem ją pod drzewem i zadzwonił stary z samochodu, że w radio mówią, że woja się zaczęła.
  • Odpowiedz
@GetRekt: dopiero co rozpocząłem rok, szkolny w 2 klasie technikum, po szkole z mariuszem pojechaliśmy odwiedzieć mateusza który był chory, 20 dni wcześniej umarła moja mama (°°
  • Odpowiedz
@GetRekt wróciłem że szkoły i włączyłem Polsat aby obejrzeć serial a może pokemony? W moich wspomniach atak był albo po 14 albo po 16 polskiego czasu. Na pewno widziałem jak drugi samolot uderzył w wieże.
  • Odpowiedz
@GetRekt pamiętam dokładnie, odpaliłem telewizor to zupełnie się tym nie przejąłem. Już wtedy zamachy terrorystyczne były codziennością. Nie wiedziałem o co tyle krzyku. Powiedziałem rodzicom, że samolot przywalił w wieżowiec to mi nie uwierzyli.
  • Odpowiedz
@GetRekt ja akurat przechodziłem obok sklepu RTV i na witrynie stał telewizor relacjonujący ataki. Wtedy zastanawiałem się jakiego to filmu jest reklama. 2 klasa liceum wtedy
  • Odpowiedz
  • 1
Byłem na poligonie w Okonku odbywając słuzbę zasadniczą. Ci mniej ogarnięci bredzili ze będzie wojna, a ja się śmiałem pytając: z kim mamy walczyć? Z pastuchami? Parę dni później na apelu dowództwo pytało się kto chce jechać jako kierowca do Afganistanu.
  • Odpowiedz
@GetRekt: miałem 9 lat. Wróciłem ze szkoły i zabaw po szkole. Czekam na pierolone "Bajkowe kino" na tvn a tu tvn24 i jakaś wieża się jara w Ameryce. Z biegiem czasu cieszę się, że widziałem na żywo uderzenie w 2 wieżę, pentagon i wtc7. Następnego dnia wszyscy na zajęciach rysowali 2 jarające się wieże w paincie, bo akurat dostaliśmy komputer klasowy w 3 klasie (tak, byliśmy bogaczami w owym czasie,
  • Odpowiedz