Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jakis_Leszek: Tak i chyba dalej je, ketrel nie pomaga(ł).
@kiszczak Chce, ale zycie tez nie sprzyja.
Od siebie myslalem nad morsowaniem w zimie wieczorem, mi to pozeralo mase energii i potrafilem o 20-21 padac, oprocz t ego jakis wysilek fizyczny, chociaz mowila ze ti nie pomagalo
  • Odpowiedz
@coco-cola Doskonale wiem. Doskonale też wiem jak można się w zolpiden i benzo #!$%@?ć i na jaki poziom wyparcia się wtedy wchodzi.
Bo jeśli naprawdę by chciała to bez zbędnego #!$%@? błagałaby o to by zamknąć ją w psychiatryku i rytm dobowy ustalić na odwyku. na razie to Tobie i pewnie sobie myśli oczy jak bardzo chce to zmienić. Ale nie chce. Jeśli chcesz się brać za pomoc ćpunom to naucz się
  • Odpowiedz
@kiszczak: co tz #!$%@??

@drahtzieher Przecież OP napisał, że bierze Z-drugs. Wiec jeśli chce w miarę bezboleśnie odstawić to niech parę h przed snem przez tydzien bierze diazepam 5mg a jak to jej nie zmuli to niech ketrel w większej dawce 50-100mg zje i na pewno zaśnie.

Nigdzie nie napisałem, ze zopidem to benzo, to z-drugs ale działa podobnie
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: akurat jak pisałem posta, to widziałem tylko post "ketrel #!$%@?".

Sam biorę zolpidem prawie codziennie, 5mg lub 10mg, zależy.

Z dnia na dzień przestawałem i 0 jakichkolwiek objawów odstawiennych. Jedyne co wraca, to #!$%@? sen (ciągłe wybudzenia się w nocy ze stresu itp), który był zanim zacząłem brać zolpidem.

Na zolpidemie tak jak op/opka mogę pospać 5-6h bez przebudzeń, ew. jak sie obudze to instant zasypiam, a przedtem bym leżał
  • Odpowiedz
@kiszczak: Tak!

teraz merytorycznie

Doskonale wiem. Doskonale też wiem jak można się w zolpiden i benzo #!$%@?ć i na jaki poziom wyparcia się wtedy wchodzi.


Oczywiście, że można. We wszystko można się #!$%@?ć od substancji poprzez uzależniania behawioralne.

Napisałem jak w miarę łato i lekko z tego zejść.Co innego, że można #!$%@?ć się przy okazji w benzo. Trudno, zawsze można zrezgynować z diazpeamu i zostawić sam ketrel.

@drahtzieher Widzisz jedni mają
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek Ja z doświadczenia wiem, że jeśli pyta bliski, a nie sam zainteresowany o to jak pomóc z uzależnieniem, to wszelkie praktyczne rady i tak nie znajdą zastosowania( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@nomysza6666 po kilku tygodniach/miesiacach meczenia sie przejdzie. niech sprobuje nieuzalezniajacych lekow np ketrel (w wiekszej dawce) mirtazapina trazodon itd. jak bedzie chciec to da rade
  • Odpowiedz