Wpis z mikrobloga

Jak to w końcu jest z tym PayPalem bo nie rozumiem. Mam w ustawieniach płatności zaznaczone że preferowanym sposobem płatności jest saldo konta PayPal i jeśli jest za mało na koncie to wtedy prosi o kartę. Wczoraj natomiast chciałem zapłacić około 3 dolary, mając na koncie 130 zł, a i tak mi woła o kartę i nie daje zapłacić z salda konta. Chodzi o to, że mam złotówki, a płatność jest w dolarach czy o co kaman?
#paypal #finanse #bankowosc #pieniadze
  • 3
  • Odpowiedz
Saldo konta PayPal


Kiedy dokonujesz płatności, najpierw użyjemy salda konta PayPal.

Jeśli do dokonania płatności nie ma wystarczających środków w jednej walucie, użyjemy środków salda w innej walucie. Płatność zostanie zrealizowana natychmiast.


Więc nie. Wiem, że to, co doradzam może brzmieć głupio, ale spróbuj zmienić przeglądarkę. Jeżeli robisz z appki w telefonie, to ona czasami dostaje upośledzenia.
  • Odpowiedz
@xradical: Widocznie skoro potrzebuje karty to strona na której wykonujesz płatność uznaje to za subskrypcje mimo np jednorazowej płatności tak się dzieje np na Shein. Gdy jest ustawione saldo paypal jako domyślne mimo dodania karty całość pobierze z salda a brakującą resztę z karty.
  • Odpowiedz