#reprezentacja Ta kadra potrzebuje twardej łapy typu Probierz/Papszun która #!$%@? te gwiazdeczki i wrzuci młodą, świeżą krew a nie Portugalczyka który wystawia Krychowiaka XDXD Lewy niby kapitan ale nadal biegamy bez lidera na murawie. Polaczki pruły się do Czesia że autobus i gra bez stylu, ale jakoś wyszliśmy z grupy i zagraliśmy naprawdę dobry mecz z Francją.
  • 3
@toxicASF: 3-4 akcje na niepresujących, stojących z tyłu francuzów to nie jest naprawdę dobry mecz ;).
Był tylko jeden moment, pod koniec pierwszej połowy, w którym ten mecz mógł się Francji wymknąć, tj. stracić bramkę, a do przerwy i tak było 0:1.

Strzeliliśmy coś , bo sędzia pozwolił jeszcze raz wykonać zepsutego karnego w ostatniej minucie ( ͡° ͜ʖ ͡°).