Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam nadzieję że cała ta sytuacja z Lewandowskimi sprawi, że młodzi Polacy przejrzą wreszcie na oczy. Każdy widzi co #reprezentacja gra, każdy widzi że z Lewym coś się dzieje, a afera z Anką przedostaje się już do mainstreamu. Według mnie klamka już zapadła, tam rozwód będzie w przeciągu 2-3 lat. Sprawa z pewnością będzie komentowana 24/7 wszędzie gdzie się da, nawet największe janusze i oskarki zaczną rozumieć, że p0lki ich przez te wszystkie lata wykorzystywały. Ludzie będą woleli być samemu niż ryzykować życie by podotykać #p0lka . W 2030 roczne urodzenia spadną poniżej 200k (zresztą już obecnie urodzeń jest jakueś 290k i jest to dramatycznie mało). Najbardziej jestem ciekaw czy politycy wreszcie zrozumieją, że rozdawanie pieniędzy nie przekonuje ludzi do związku z p0lką. Może oni też przejrzą na oczy i zacznie się jakieś rozliczanie p0lek oraz pozabieranie im praw.
#przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale #!$%@?łeś

każda zdrowo myśląca osoba ma w #!$%@? tą piłkę, chociaż sam tak do końca nie uważam ale spójrz na ten związek frazeologiczny:

piłka to sport dla debili

kopią piłkę jacy goście na trawie, kto myślący się nimi zainteresuje? jaka poza emocjami, wspólnotą jest to wartość dodana do społeczeństwa?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kto akceptuje takie wysrywy?

każdy widzi że z Lewym coś się dzieje

podobają mi się ci aktywni fani tylko wtedy gdy lewy bije bramki a jak ma gorszy mecz to typowe polskie a #!$%@? z nim XD
  • Odpowiedz
@SarahC: gowno znasz sie na sporcie karynko i zapewne nawet nie wiesz w jakim klubie gra lewy wiec sie nie wypowiadaj w temacie pilki. Lewy nic nie gra od kiedy anka zaczela odwalac maniane czyli od jakis 9-10 miesiacy i to jest fakt a nie ze jeden czy dwa mecze mu nie pykly.
  • Odpowiedz