Wpis z mikrobloga

Kur*a chce mi się płakać xD przegrać z Albania 2:0, a Krychowiak czy Lewandowski powiedzą, że i tak jest w pyte, bo atmosfera w szatni coraz lepsza. Prawda jest taka, ze zawsze po bramce dla naszego przeciwnika mecz się kończy. Nie maja za grosz charakteru czy serca żeby odrobić straty i wygrać mecz. Tutaj jest potrzebna kompletna przebudowa tego wszystkiego od podstaw. Pamiętacie rok 2017? Wtedy byliśmy 5 w rankingu fifa. Może to było trochę zawyżone miejsce, ale mogliśmy walczyć jak równy z równym z większością topowych zespołów świata i nie było wstydu z naszej gry. Czy czekają nas podobne chwile w przyszłości? Nie wiem, choć się domyślam.
#mecz #reprezentacja
BasTajpan - Kur*a chce mi się płakać xD przegrać z Albania 2:0, a Krychowiak czy Lewa...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
@BasTajpan: jakie równy z równym co ty #!$%@?, graliśmy jak równy równym, z zespołami z którymi powinniśmy tak grać ale nie było widać realnego progresu w tamtym momencie, Nawałka trafił skład idealny i formy zawodników w topie, jechał nim non stop, a jak spróbowal cos zmienic, to dostalismy po jajach w każdym meczu o coś, wszystko było mega czytelne, co pokazał mecz z Danią jak 4:0 w dupe było, wtedy krychowiak