Wpis z mikrobloga

  • 0
@Rosalinea: nie ma co wstawić nawet... nowe zdjęcia z zablokowanymi komentarzami a wcześniejsze tylko z komentarzami w superlatywach <rzyg> dziwnym trafem uczestnicy którzy komentarzy nie blokują mają ich kilkaset pod każdym zdjęciem a Mongołka jakieś 50-70
  • 3
@Rosalinea: napisałam jej komentarz (z krytyka ale nawet miły) najpierw odpisała a po chwili już usunięty. Hahahaha. Ktoś tam też odpisał że nie na darmo blokuje komentarze. Mam screeny ale ze jestem nowa na wypoku to nie umiem wstawić z telefonu (właściwie to czytam was od 4 sezonów tylko jakoś dopiero się zebrałam żeby konto założyć i zacząć się odzywać.
  • 6
@Rosalinea: o matko i córko! Nie dość że podobno jestem boomerem bo czytam wykop to ja jestem boomerem do kwadratu bo nie dość że czytam boomerski wykop to jeszcze nie umiem go ogarnąć. No marność nad marności i wszystko marność. Dajcie mi z miesiąc może się wdrożę ( ʖ̯)
Ooo w emotki już umiem (dzięki Rosa - oznaczać nie umiem nadal) jeszcze jak ogarnę jaka
  • 1
@Efefe: moje były długie, z wywodami, mądrościami życiowymi, przekazem dla kolejnych pokoleń, w związku z tym potrzebowały aż 2 screenów. (Weźcie mi powiedzcie, która emotka to taki przemądrzały cwaniak bo właśnie tutaj bardzo chciałabym jej użyć) Ale co z tego jak nadal tych screenów nie umiem tu wstawić. ¯\(ツ)/¯
  • 0
@Efefe: no i już w tym miejscu byłam... już witałam się z gaska (i fejmem na wypoku) tylko że u mnie nie widać tych miniaturek zdjęć i nie wiem co dodaje (olaboga) a jak wam wrzucę zdjęcie mojego śniadania i się wyda że jadłam mortadelę na gorąco? No nie mogę tak ma wejściu zrobić sobie takiego *ujowego pijaru ()