Wpis z mikrobloga

@KrowkaAtomowka ja w takich samych warunkach będę robił celulozę.
Wełnę możesz brać pod uwagę pod jednym warunkiem, że sam sobie ją rozłożysz i wszytsko będzie zgodnie ze sztuką. Jak majstry mają kłaść jako tako bo nikt z tego strzelać nie będzie to nawet o tym nie myśl
@KrowkaAtomowka nie wchodziłem w szczegóły bo u mnie jeszcze do tego etapu daleko ale patrząc po tym ile inni sypią to myślałem nad 40 cm, to zależy też pewnie od parametrów sego materiału i jego formy więc finalnie i tak najlepiej byłoby ustalić z ekipą która to będzie sypać
@KrowkaAtomowka: tak jak mówi @Zabi96, jak komuś to zlecę to zrobią na #!$%@?, a ja osobiście nie mam czasu robić tego po godzinach (i chęci też). IMO. lepiej zapłacić za zasyp (w moim przypadku wiązary), a później sam ze znajomym zamknę to podłogą z płyt OSB i strop ze stracho-graciarnią gotowy.
@chodzacy_internet a na czym ta celuloza będzie leżeć? na suficie gk?

A ile ta celuloza waży? słyszałem że 25kg na metr to nie powigina Ci całego sufitu?

wełne jak układasz to jedna warstwa jest między wiązarami a druga między profilami tu wszystko leżało bym na płytach sufitowych
@KrowkaAtomowka: tak, na suficie z gk - u 99% ludzi tak to działa i jest ok. Co do wagi to szczerze nie mam pojęcia, ale żadnego wyginania nie zaobserwowałem, jedynie pękanie ale ono nie wynika z samego zasypu. Brałem pod uwagę jeszcze wdmuchiwanie wełny ale z tego co pamiętam to po przeanalizowaniu tych 2 opcji celuloza wychodziła lepiej.