Wpis z mikrobloga

@Puszczanin: Brutalna realizacja że gdy chłopy grają w gierki to jego rówieśniczki już się peklują z starszymi typami. Jak chcesz dziewicę to zostaje ci podstawówka (i łatka pedofila) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Geralt678: Pamiętam miałem 19-20 lat i coś tam kręciłem do jednej "szarej myszki" a ona napomyka, że niedługo bierze ślub, laska była w moim wieku więc xD a to było jeszcze przed tym jak bzykanie stało się tak modne i powszechne jak teraz więc RIP
  • Odpowiedz
@Puszczanin: Dzisiaj dziewice to w podstawówce są. A mentalne to w przedszkolu.
Nie ma rady - nawet mając możliwości wchodzenia w relacje, to nie da się (i nie należy oczekiwać) stworzyć zdrowego związku, opartego chociażby na szacunku i chęci "jak najlepiej" dla drugiej osoby.

Jak ktoś ma możliwość to eksploatacja kobiet jest najbardziej racjonalna.
  • Odpowiedz
@Puszczanin nie żeby coś ale kiedy to ja miałem 20 lat dziewczyny w wieku 15lat już się grzmociły na potęgę a było to ponad 10 lat temu. Znalezienie dziewicy 18 latki jest niewykonalne, nawet na wsi.
  • Odpowiedz
@Puszczanin oczywiście że są a najczęściej to waga ciężka, chociaż widziałem 16 latke 150cm wzrostu i ponad 70kg która też już była zabolcowana. Najlepszą agentkę jaką znam to dziewczyna w wieku 15 lat miała za sobą trójkąt. 3 lata później przy browarze jak z nią gadałem to przyznała się że miała przynajmniej 20 "chłopaków". Dziś jest sama z kaszojadem
  • Odpowiedz