Wpis z mikrobloga

Gdy kupowalem ppv na fame mma 1 bylem absolutnie zafascynowany tym co sie dzieje/tworzy. Zylem tymi galami i dosłownie mnie to jaralo przedewszystkim ta cala otoczka
Dymy bez hamulcow ludzie pozbawieni moralnosci - nikt nie kalkulowal co wypada a co nie. Zawodnicy mieli PR fhuiu poprpstu i mialo to swoj urok i tak ogladam po dziś dzien... Natomiast nie jest juz to to samo. Fame mma kreuje wszystko od konferencji po czasem mam wrazenie wyniki walk (kuban vs albert) i nie podoba mi sie ta kreacja- jest cringowa i powoduje, ze ja mam do siebie wonty o to, ze to obejrzalem poswiecilem czas. Do tego doszlo :-/ dosłownie #!$%@? sie jak widze ze #boxdel kaze rozlaczyc natana bo cvelidze jest przykro ... Serio k..??????! Nie da sie ogladac beztalenci udajacych sportowcow. Wy macie udawac don kasjo z swojego prime a nie Gamrota
Pojedynki kobiet to totalna abstrakcja kto to k... Propsuje???? Matchmaking jest jakby robiony przez mojego starego, ktory ma zerowe pojecie o tym.
Bolonski jakis k... ostry???? Serio?
Mysle, ze to jest ostatni czas by z godnoscia opuscic ten cringowy statek w ktorym zapanowalo kolesiostwo. Nie ma juz tej czystej esencji patologii, ktora mnie uwiodla ktora napiszę wprost... Ktora pokochalem w 2018 r to tak jak z suką to uczucie przestalo miec prawo bytu to co ta suka #!$%@? to juz nie do zaakceptowania gdyz ja gardze oskariatem i ig klimatem...

Dzis nie moge patrzec na te mordy z wczuwka na sportowca :/ <rzygam> i te matchmakingi k..... Co za....
#famemma #cloutmma
  • 2