Wpis z mikrobloga

Mówiłem jakiś czas temu w jakim gazie jest Polska gospodarka i że to będzie trwało jeszcze w najlepsze za sprawą relokacji Chinskich inwestycji, BIZ oraz współprac jak ta z Koreą, to dostałem w odpowiedzi hejt.
Proszę bardzo predykcje MFW naszego PKB. Tak dobrze widzicie, z 750 mld do 1 bln usd w 4 lata! Urośniemy ponad 30% w 4 lata! Średnio 7,5% w rok a biorąc pod uwage jak wygląda aktualnie 2023 rok szok będzie jeszcze większy, nie trzeba tłumaczyć jak #!$%@? to jest boom.

Zapnijcie pasy bo będzie się działo.

#gospodarka #pkb
Liarek123 - Mówiłem jakiś czas temu w jakim gazie jest Polska gospodarka i że to będz...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-10 o 13.24.35

Pobierz
  • 9
@Liarek123: właśnie z tą Korea już wszystko na tip top ustalone? Bo słyszałem że Rumuni też coś tam działają i pojawia się pytanie czy nam czasem koreańskich inwestycji nie chcą uszczuplić.
Działają na dwa fronty, tak to jest przy negocjacjach na takim szczeblu. Niemniej opłaca im się partnerstwo z nami, jesteśmy w top20 gospodarek świata a w high techu jeszcze zachód zbyt specjalnie nie rozwinął u nas macek. Plus infrastruktura u nas wygra jeśli chodzi o produkcje i zbyt na reszte europy.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@haabero: Dziwne, bywam w małych mieścinach daleko od dużych miast i sytuacja u nich również jest dobra. Nie szukaj specjalnie przykładu że gdzieś jest gorzej bo to zbędne. W Polsce poprawiło i poprawia się niezależnie od polityków. Ostatnio jechałem przez totalnie zadeskowane wsie z mojego dzieciństwa (do miasta 100k mieszkanców - 40km) a tam dom na domie z nowymi elewacjami, auta generalnie mieszanie ale dość dobre roczniki, ludzie chodzi też ogarnięci,