Wpis z mikrobloga

@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: to podejście jest miliard razy lepsze niż #!$%@? o pasjach albo że kobiety lecą na pieniądze.
Jest wprost wyłożona kawa na ławę.
Mam wrażenie, że nigdy nie widziałem równie zwięzłego opisu współczesności.
IQ tego który to pisał oceniam na minimum 130.
Całkiem możliwe, że pożyje trochę i nie będzie w stanie wytrzymać dalszej dyskryminacji.
Wtedy albo strzeli samobója, albo zacznie walczyć z dyskryminacją że skutecznością wyższą niż 10000 mirków
  • Odpowiedz
@Keiosss bardzo mozliwe, jezeli to jest twoja jedyna wartosc ktora masz w zyciu jakas p0lka obrzygana po m0kebiańczykach to jesteś totalnym biedakiem (i nawet nie o dobra materialne tu idzie) jesteś biedakiem intelektualnym.

Zamiast tu plakac to moze nie wiem skoncz szkole srednia wieczorową, idz na jakis kurs a moze kiedys zaczniesz zarabiac jak cywilizowany czlowiek a nie jak parobas p0lski XD
  • Odpowiedz
@Umcia_Umcia: takie gadanie o poligynii u progresywistów to jest jakiś piąty wymiar. Na pewno jak laski dla bogatych będą traktowane jak bydło do dokupienia sobie do haremu, a po ulicach będą biegać sobie gangi wygenerowane z nabuzowanych frustratów to wszyscy będą zajebiście szczęśliwi.
  • Odpowiedz
@antoni-lesniewski: gdzie te gangi zobaczysz?
99,9% najwyżej strzeli samobója.
Nieliczni jak Elliott zabiją parę osób i to wszystko.
Mężczyźni są nauczeni, że mają akceptować bycie wołami roboczymi tego systemu w zamian za pogardę a jak im się coś nie podoba to proszę bardzo oto sznur.
COVID pokazał ile odwagi ludzie mają, można zamknąć wszystkich w więzieniach a jedyne co to że niektórzy będą płakać na wykopie.
  • Odpowiedz