Wpis z mikrobloga

@marcin-krzewicki: No mi jakoś udało się nakłonić go do "żartu" ale kawał o Jezusie był w podobnym tonie rónież. Musiałeś niezłe zaufanie u czacika zdobyć i przekazać mu sporo informacji, że nie lubisz chrześcijaństwa i nie uważał za niestosowne walenie żartem o Jezusie, chociaż ten i tak nie był jakiś obraźliwy XDDD

Oczywiście, oto kawał o Jezusie:

Jezus przyszedł do Jerozolimy i zobaczył tłum ludzi zgromadzonych przed bramą miasta. Zapytał jednego z
Anaheim - @marcin-krzewicki: No mi jakoś udało się nakłonić go do "żartu" ale kawał o...

źródło: obraz_2023-09-10_113618511

Pobierz
  • Odpowiedz
@marcin-krzewicki: pisałem z gpt i #!$%@?łem że traktuje religie nie równo i walił wiadomości te same ale mówię że sam sobie przeczy jak pisze że traktuje równo każdego. zadałem to samo co op znów i od razu tekst że nie będzie żartu o jezusie więc się uczy. Jak go #!$%@?łem że z jezusa mi żartuje a z allacha nie i #!$%@? głupoty to o allachu też dał mi żart
  • Odpowiedz
pora na edukację, wakacje się skończyły. Chat jest mądrzejszy, bo wie, że Polak to nie wyznanie, a żyd tak.


@deeprest: według wikipedii i każdego żródła to naród semicki Żydzi (dosł. „chwalcy Jahwe” lub „czciciele Jahwe” z hebr. Jehudim, יהודים, jid. Jidn, ייִדן, ladino ג׳ודיוס Gjudios) – naród semicki, zamieszkujący w starożytności Palestynę (określany wtedy jako Hebrajczycy albo Izraelici), posługujący się wówczas językiem hebrajskim, a w średniowieczu i czasach nowożytnych mieszkający
  • Odpowiedz
@marcin-krzewicki: Tak jakby największym zmartwieniem 90% użytkowników korzystających z chatGPT było to, że nie może opowiedzieć żartu na dany temat xD Większość co z niego korzysta to programiści i copywriterzy, którzy piszą normalne artykuły a nie rasistowskie czy antyreligijne żarty. Oczywiście szczytem humoru polaczka jest polewka z czyichś wartości. Zapytaj czy może opowiedzieć żart o twojej zmarłej matce, to się pośmiejemy
  • Odpowiedz
@marcin-krzewicki a kto broni prawicowym katolikom stworzyć i wyszlolić model językowy, który będzie sypał z rękawa kawałami o allahu, a o Jezusie nie powie złego słowa? XD

Wszędzie jest złe lewactwo, ale jak przychodzi prawakom do stworzenia czegoś swojego to okazuje się, że jest #!$%@?, nie działa i nikt nie chce z tego korzystać (albicla) xd

Nie podoba się? Nie korzystać, albo stworzyć coś własnego.
  • Odpowiedz
@bastek66 bo tak w komunie partyjniaki nie posiadali kapitału? Właśnie cały utopijny socjalizm/komunizm na tym polega że 99% posiada gówno na rzecz tych na górze którzy często wręcz nie wiedzą co z zasobami robić bo mają ich nadmiar.
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: Kapitalista to posiadacz kapitału, poglądy nie mają znaczenia.


@bastek66: kapitalizm też może być od "caput" albo "capita" - czyli głowa. Wtedy ma kontekst wolnościowy i skupiony na jednostce. W odróżnieniu od podejścia skupiającym się na kolektywizmie.

Komunista też może być posiadaczem kapitału.
  • Odpowiedz