Wpis z mikrobloga

Pytanie z serii tych trudnych i trochę głupich bo odpowiedź oczywiście brzmi: "to zależy"
Ale i tak je zadam xD
Ile zajmuje nauka jazdy na snowboardzie?
Jeżdżę na nartach powiedzmy całkiem w miarę:p jakby to miało jakieś znaczenie. Tzn alpejskie czarne objezdzam bez strachu, a na czerwonych full swoboda i fun. Jestem w stanie dotrzymać tempa snowboardziscie, który jeździ 20 lat od dzieciaka.
Kondycja sprawność jako taka jest, a same narty opanowałem w średnio-dlugim czasie bo po 4 wyjeździe już własnie tak sobie swobodnie dość latam.
Najlepiej jakby mi ktoś powiedział co jeździ na obu jakie ma doświadczenia xD co waszym zdaniem łatwiejsze? #snowboard
#narty
  • 6
@Aguirre_gniew_brzozy jadę w marcu w Alpy i teraz mam dylemat czy pojechać na 2 weekendy do jakiegoś zieleńca i ta deskę opanować (instruktora bym brał pewnie na parę godzin) czy może nie marnować sobie wyjazdu i jednak z nartami jeszcze, szkoda ski passa jakbym miał się w Alpach turlać po stoku tylko xD
@jadepobiegac: Uczyłem się w szkole średniej na wycieczce, 4tego dnia ludzie, którzy uczyli jeździć się na nartach śmigali już dosyć dobrze, deskarze nadal gleby co kilka metrów (°°
W kolejnym sezonie podobna wycieczka i i sumarycznie 6-8dzień było już w miarę ok
@jadepobiegac 1 raz ośla łączka po 3h bolała dupa pd upadków i potem zakwasy na rękach od podnoszenia się ciągłego. Na koniec udało mi się wyjechać wyciągiem i zjechać bez upadku.
2 raz jakieś 2-3h wyciąg już spoko, upadki nieliczne.
Po kilku razach spoko. Najgorszy jest paraliżujący strach i ciągle spięte mięśnie zwłaszcza jak się nabierze prędkości, ale ja nawet na nartach nie jeździłem i nie brałem żadnego instruktora więc nie miałem
Jeżdżę na obu. Najpierw narty obecny poziom początek freeraidu. Snowboard objadę każdą trasę ale poza jeszcze za słabo. Snowboard i narty to 2 różne sporty. Na początku myślałem, że doświadczenie z nart jakoś się przekłada- niestety nie. Szkoda kasy na naukę jazy na snowboardzie w Alpach. Tydzień jazdy i ogarniesz chociaż ja dalej mam mieszane uczucia ci do orczyków snowboardem.