Wpis z mikrobloga

Cześć, kojarzycie sztuczkę że ustawia się dwa budziki, pierwszy bardzo cicho na 30 min przed planowaną pobudką żeby próbował obudzić w fazie lekkiej snu drugi głośny na konkretną godzinę pobudki. ma to sprawiać że raczej się nie obudzimy w fazie głębokiej snu co sprawi że będziemy się czuć bardziej wyspani?

w ramach treningu elementarnych podstaw programowania zrobiłem stronę która to realizuje i jest radio budzikiem czyli najpierw włącza stream cichutko, a po pewnym czasie głośno.

strona ma też kolorystykę ciemno czerwoną nocną, po włączeniu radia zmienia się na szarą a po włączeniu głośno kolor strony zmienia się na biały

jest tylko mały szkopuł/ nie wykonana praca nie priorytetowa, radiem na które to jest ustawione i na razie nie można zmienić jest stream Radia Maryja.... tak wyszło bo znałem ichniejsze ustawienia a na początek chce żeby budziły mnie poranne modlitwy ponieważ bardzo lubię tego słuchać

testowane na firefoxie, chrom na potem
Wymagane jest żeby strona miała prawo odtwarzać muzykę automatycznie , w firefoxie ustawia się zaraz po lewej paska adresu

zamierzam włączyć to na netbooku na noc i mieć radiobudzik z wyświetlaczem ;) tim. klawisz f11wyświetla stronę na cały ekran


adres prototypu http://budzik.laurentius.org/

#sen
  • 1