Wpis z mikrobloga

@Trzesidzida: w nic moge nie wierzyc, równie dobrze moglbym nie głosować na PO (a giertych to nawet nie moj okreg). Ja jednak zaryzykuje ze zaglosuje jak nalezy i ze PO spelni swoje zobowiazanie.
Z samym Giertychem też mi nie po drodze, ale na razie doceniam jego obecnosc i wierze w jego zdolność dojechania kaczora w tym kiepskim, z punktu widzenia liberałow, okręgu.
  • Odpowiedz
Przecież nadal większość nie chcę skoro katole wybierają PiS


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:
Pewnie to będzie dla Ciebie szok, ale pis nie ma większości! Znaczy, ma większość mandatów (ponad 50%), ale poparcie ma "tylko" 33%. Wybory w Polsce nie są proporcjonalne!

Myślisz, że da się rządzić państwem wbrew
  • Odpowiedz
@Precypitat a ja za przygarnięcie tego faszysty już nigdy nie zagłosuje na PO bo ten facet jest dla mnie nie do zaakceptowania bo działa na mnie tak jak Czarnek działa na obecną młodzież, bo to de facto jest Czarnek mojej młodości
  • Odpowiedz
@Klimbert: a zlikwidują zus dla samozatrudnionych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a może ten vat obniżą co podwyższyli na '3 lata'?
albo pomogą mniejszościom seksualnym i dostosują prawo do ich potrzeb (no i przy tym nie zrobią tego co kiedyś, czyli wyjdą z sejmu podczas prac nad prawem LGBT ;] )
  • Odpowiedz
Bo przez 7 lat nie zdążyli?


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: po pierwsze, funkcją partii politycznych jest też realizowanie oczekiwań wyborców a nastroje społeczne poszły przez lata w stronę antyklerykalizmu. Po drugie, próbowali np. wprowadzić związki partnerskie to PSL zablokował:#
  • Odpowiedz
@kam966

Ja wiem, że PiS trzeba odsunąć ale Tusk to człowiek całkowicie niewiarygodny, żeby nie powiedzieć zwykły kłamca.


A ktoś jest bardziej wiarygodny? ;)
Możemy tylko oceniać ryzyko tego, kto narobi więcej szkód.
  • Odpowiedz
@engineer

Ciekawe czemu nic z tego nie ruszyli jak przez 2 kadencję rządzili?


Bo wtedy wg ich kalkulacji się to politycznie nie opłacało, a teraz się opłaca. Społeczeństwo w ciągu tych 8 lat się mocno zlaicyzowało i teraz to oczekiwana przez większość zmiana.
  • Odpowiedz