Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedy wy wykopki zrozumiecie, że ten tak zwany chad jest definiowany tylko i wyłącznie przez zadbanie a nie przez geny?
Nawet taki manlet 170 po siłowni, barberze i w modnych ciuchach będzie przynajmniej 7/10. Wystarczy tylko chcieć.
Weźcie sobie tego słynnego Klaudiusza i wyeliminujcie modne ciuchy jakimiś szmatami z peweksu, fryzurę od barbera na fryzurę na giermka i kaloryfer na piwny brzuch. Czy to nadal chad? Kto w takim razie będzie bardziej podobał się kobietom? Zadbany manlet czy zaniedbany Klaudiusz?
#blackpill #redpill #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 28
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no jak się mega zapusci to wiadomo. Problem w tym że jak masz #!$%@? geny to możesz się starać siłka kremy markowe ciuchy a o tak będziesz gownem bo ryj z dupy a taki co ma genetyczny ryj to nie musi robić nic poza tym by się nie upaść jak siwnia i będzie piękny
  • Odpowiedz
Nawet taki manlet 170 po siłowni, barberze i w modnych ciuchach będzie przynajmniej 7/10. Wystarczy tylko chcieć.


@mirko_anonim: tylko że p0lki chcą powyżej 8/10, a poniżej to dla nich odpady genetyczne xD Ja mam dość dobrą sylwetkę, ale 170 wzrostu i rzygać mi się chce na p0lki, dla których muszę robić fikołki, podczas gdy chad wystarczy, że będzie. Wolałbym iść do divy niż się upokarzać
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: opieram się na tym, że przeciętna kobieta spośród 10 mężczyzn zaledwie 2 oceni jako atrakcyjnych, podczas gdy analogicznie mężczyzna na 10 kobiet 8 oceni jako atrakcyjne. Dlatego przyjąłem 8/10. Tak przynajmniej czytałem w książce Bussa "Dlaczego kobiety uprawiają seks?"
  • Odpowiedz
opieram się na tym, że przeciętna kobieta spośród 10 mężczyzn zaledwie 2 oceni jako atrakcyjnych, podczas gdy analogicznie mężczyzna na 10 kobiet 8 oceni jako atrakcyjne. Dlatego przyjąłem 8/10. Tak przynajmniej czytałem w książce Bussa "Dlaczego kobiety uprawiają seks?"


@przegryw_z_piwnicy: Rozkład atrakcyjności nie jest liniowy. Masz dużo więcej osob 4-6/10 niż 1-2/10 i 9-10/10.
  • Odpowiedz
@przegryw_z_piwnicy: Tak było zawsze. Jeden z mirków wysyłał mi kiedyś link według którego szacuje się, że tylko około 17% facetów z dalekiej przeszłości przekazało swoje geny. Nie ma to jednak za dużo do rozkładu atrakcyjności - kiedyś też byli gorzej i lepiej wyglądający a najwięcej zawsze jest przeciętnych. To, że przeciętny w dzisiejszych czasach oznacza kiepski to już inna sprawa.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: chodzi mi o to, że dość niedawno, bo 100 lat temu były małżeństwa aranżowane. Celem małżeństwo nie miało być to, żeby małżonkowie byli szczęśliwi i zakochani w sobie, ale zabezpieczenie majątku obu rodzin. Teraz są badania DNA, dawniej zabezpieczeniem były ostre normy społeczne i kontrola kobiecej seksualności
  • Odpowiedz
@przegryw_z_piwnicy: Jak to się ma do tego wpisu? I co wolałbys poruchać zniechęconą żonkę z przydziału, która ma puke reaction na twój widok i całe życie przeklina, że jej ojciec nie załatwił jej kogoś lepszego xD? Oj zielonka serio twoje marzenie to pchanie takiej różowej raz w miesiącu, która będzie równie aktywna w łóżku co dmuchana lala?

Dobry seks jest tylko wtedy kiedy kobieta czuje do Ciebie PRAWDZIWE pożądanie. W
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wiem, że bait, ale i tak odpiszę - który barber naprawi np. łysinę, która u osób +30 jest normą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zgolenie na łyso? A co z brodą, która nie chce rosnąć, albo czachą, która wybitnie nie pasuje do łysiny? Życie to jednak nie simsy. Każdy może zadbać na siebie na miarę swoich możliwości, ale nie każdy będzie 7/10.
  • Odpowiedz
@przegryw_z_piwnicy: aj tam takie redpillowe farmazony. Większość ludzi (z wyjątkiem szlachty i bogaczy) nie miała nigdy żadnych majątków, nie było czego zabezpieczać. Posagiem u przeciętnej baby było prześcieradło, zestaw sztućców i dwa kurczaki. Chodziło o przeżycie, trwałość, rozmnażanie, i tak - szczęście. Ludzie jak i dziś kołpowali o miłości, wierności, szczęśliwym pożyciu.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: co bym wolał? Obecne czasy, bo mogę być kawalerem i mieć wywalone na p0lki. Stwierdzam tylko fakty, że kryzys związków wynika z błędnego wyobrażenia o nich i nieadekwatnych wymagań różowych, które są efektem działania popkultury
  • Odpowiedz
@Skin-ef: w sumie racja. Niemniej głównie chodziło o to, że małżeństwo miało na celu kwestie materialne, w tym dotyczące przetrwania, a nie jak propaguje popkultura współcześnie romantyczne
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Aaaa, no z operacjami plastycznymi to wiadomo, ale no to raczej nie dotyczy typowego Polaka. A z tym przeszczepem to różnie bywa, bo też nie zawsze się przyjmuje, leki towarzyszące też z kolei czasem wywołują skutki uboczne. Był kiedyś taki pilkarz Wayne Rooney - on miał kasy jak lodu, przeszczepów z 3 i było fajnie, ale tylko na moment, a potem i tak wszystko wypadalo. Inna sprawa, że z
  • Odpowiedz