Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedy wy wykopki zrozumiecie, że ten tak zwany chad jest definiowany tylko i wyłącznie przez zadbanie a nie przez geny?
Nawet taki manlet 170 po siłowni, barberze i w modnych ciuchach będzie przynajmniej 7/10. Wystarczy tylko chcieć.
Weźcie sobie tego słynnego Klaudiusza i wyeliminujcie modne ciuchy jakimiś szmatami z peweksu, fryzurę od barbera na fryzurę na giermka i kaloryfer na piwny brzuch. Czy to nadal chad? Kto w takim razie będzie bardziej podobał się kobietom? Zadbany manlet czy zaniedbany Klaudiusz?
#blackpill #redpill #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 28
Nawet taki manlet 170 po siłowni, barberze i w modnych ciuchach będzie przynajmniej 7/10. Wystarczy tylko chcieć.


@mirko_anonim: tylko że p0lki chcą powyżej 8/10, a poniżej to dla nich odpady genetyczne xD Ja mam dość dobrą sylwetkę, ale 170 wzrostu i rzygać mi się chce na p0lki, dla których muszę robić fikołki, podczas gdy chad wystarczy, że będzie. Wolałbym iść do divy niż się upokarzać
opieram się na tym, że przeciętna kobieta spośród 10 mężczyzn zaledwie 2 oceni jako atrakcyjnych, podczas gdy analogicznie mężczyzna na 10 kobiet 8 oceni jako atrakcyjne. Dlatego przyjąłem 8/10. Tak przynajmniej czytałem w książce Bussa "Dlaczego kobiety uprawiają seks?"


@przegryw_z_piwnicy: Rozkład atrakcyjności nie jest liniowy. Masz dużo więcej osob 4-6/10 niż 1-2/10 i 9-10/10.
@przegryw_z_piwnicy: Tak było zawsze. Jeden z mirków wysyłał mi kiedyś link według którego szacuje się, że tylko około 17% facetów z dalekiej przeszłości przekazało swoje geny. Nie ma to jednak za dużo do rozkładu atrakcyjności - kiedyś też byli gorzej i lepiej wyglądający a najwięcej zawsze jest przeciętnych. To, że przeciętny w dzisiejszych czasach oznacza kiepski to już inna sprawa.
@CloudSpanner: chodzi mi o to, że dość niedawno, bo 100 lat temu były małżeństwa aranżowane. Celem małżeństwo nie miało być to, żeby małżonkowie byli szczęśliwi i zakochani w sobie, ale zabezpieczenie majątku obu rodzin. Teraz są badania DNA, dawniej zabezpieczeniem były ostre normy społeczne i kontrola kobiecej seksualności
@przegryw_z_piwnicy: Jak to się ma do tego wpisu? I co wolałbys poruchać zniechęconą żonkę z przydziału, która ma puke reaction na twój widok i całe życie przeklina, że jej ojciec nie załatwił jej kogoś lepszego xD? Oj zielonka serio twoje marzenie to pchanie takiej różowej raz w miesiącu, która będzie równie aktywna w łóżku co dmuchana lala?

Dobry seks jest tylko wtedy kiedy kobieta czuje do Ciebie PRAWDZIWE pożądanie. W innym
@mirko_anonim: Wiem, że bait, ale i tak odpiszę - który barber naprawi np. łysinę, która u osób +30 jest normą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zgolenie na łyso? A co z brodą, która nie chce rosnąć, albo czachą, która wybitnie nie pasuje do łysiny? Życie to jednak nie simsy. Każdy może zadbać na siebie na miarę swoich możliwości, ale nie każdy będzie 7/10.
@przegryw_z_piwnicy: aj tam takie redpillowe farmazony. Większość ludzi (z wyjątkiem szlachty i bogaczy) nie miała nigdy żadnych majątków, nie było czego zabezpieczać. Posagiem u przeciętnej baby było prześcieradło, zestaw sztućców i dwa kurczaki. Chodziło o przeżycie, trwałość, rozmnażanie, i tak - szczęście. Ludzie jak i dziś kołpowali o miłości, wierności, szczęśliwym pożyciu.
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Aaaa, no z operacjami plastycznymi to wiadomo, ale no to raczej nie dotyczy typowego Polaka. A z tym przeszczepem to różnie bywa, bo też nie zawsze się przyjmuje, leki towarzyszące też z kolei czasem wywołują skutki uboczne. Był kiedyś taki pilkarz Wayne Rooney - on miał kasy jak lodu, przeszczepów z 3 i było fajnie, ale tylko na moment, a potem i tak wszystko wypadalo. Inna sprawa, że z takim