Wpis z mikrobloga

#przegryw #seks #rozowepaski #niebieskiepaski Oglądam teraz serial Spartakus. Tam w starożytnym Rzymie nawet niewolnik, czyli ktoś kto nie miał żadnych praw regularnie ruchał, czy to gladiator, który dostawał pieniądze na wygrane walki i co miesiac je mógł wydawać na prostytutki czy zaspokajać swoją Panią albo bogate Rzymianki płaciły sporo floty zeby mogly sie poruchac z gladiatorem. #!$%@? czasy teraz, cofamy się w rozwoju. Dodatkowo wtedy hiva nie było itp więc nie było żadnych gumceli.
  • 26
  • Odpowiedz
  • 7
@dzbanzyciowy: tak, płaciły właścicielowi szkoły do której nalezal gladiator, oczywiście wszystko w dyskrecji żeby się nikt nie dowiedział, często zwłaszcza jej mąż
  • Odpowiedz
@Felixu: to jest przejaskrawione w tym serialu. Gladiatorzy byli brudnymu smierdzacymi niewolnikami. Nie byli ekipą chadow jak w serialu. Zaden gladiator nie byl tak skokszony jak Kriksos z ladną fryzurką. Taka masa raczej by przeszkadzala w walce. Tu nie chodzi o #!$%@? ale o szybkość. Wiadomo ze slaby ma male szanse ale zawsze jakos moze wielkiego przechytrzyc. Byly to raczej wielkie chlopy bo mieli wtedy zasieg, ale im wiekszy tym latwiej
  • Odpowiedz
  • 1
@TomekNAUK: co nie zmienia faktu, że w starożytnym Rzymie seks lał się strumieniami nie ważne czy ktoś był bogaty czy biedny czy 190 wzrostu czy 170
  • Odpowiedz
  • 2
@Runaway28: tak, rzymianie nie jedli niemal miesa przez co nie rosli, za to galowie i Germanie #!$%@? mieso bo polowali przez co u nich często 180 to było minimum. Niski wzrost rzymian często był problemem w legionach
  • Odpowiedz
@Felixu

co nie zmienia faktu, że w starożytnym Rzymie seks lał się strumieniami nie ważne czy ktoś był bogaty czy biedny czy 190 wzrostu czy 170


Czy jest dokładnie tak samo jak teraz (tylko nie na wykopie)
  • Odpowiedz
@TomekNAUK ale #!$%@? typie
nie wszyscy gladiatorzy byli niewolnikami

najlepsi gladiatorzy żyli na zajebistym poziomie i ruchali praktycznie 24h na dobę, bo byli do tego zmuszani i nie mogli odmówić
  • Odpowiedz
@Felixu XD
A co to Tinder? Jestem z pokolenia które za ruchanie płaciło w eurogąbkach.
A tak na poważnie to dlaczego wśród przegrywow popularny jest argument ad tinderum?
Przecież ta apka to gowno. Nigdy z niej nie korzystałem a przez moje łóżko przewinęło się kilkanaście sympatycznych dziewczyn. Moze nie były modelkami ale każda z nich była bardzo atrakcyjna i seksowna. Gdzie je poznawałem? Na żywo w różnych sytuacjach i uważam, ze nie
  • Odpowiedz