Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Pauzaniusz: Mnie też tak kiedyś jedna powiedziała Xd. One są odklejone kompletnie. A inna powiedziała, że muszę sobie najpierw wyobrazić ideał swojej dziewczyny i o niej myśleć to za jakiś czas się pojawi a jeszcze inna powiedziała mi, który żalił się, że jestem łysy i że its over, że wygląd nie ma kompletnie znaczenia, choć sama jako mocno przeciętna jej ostatnie związki to były dwa chady po 195 cm ( ͡
  • Odpowiedz
@Pauzaniusz: z doswiadczenia ci powiem, ze ludzie majacy ponad pol miliona oszczednosci nie sa uznawawani jako bogaci ludzie... tzn ja nigdy nie bylem gosciem ktory sie chwali pieniedzmi ale w pewnym momencie mialem ich duzo wiecej niz ludzie ktorych bedziesz postrzegal jako bogatych
  • Odpowiedz
@Pauzaniusz: takie rzeczy to jest nic. Kiedyś gadam sobie z 21 latką o akurat operacji laserowej na oczy o cenie itd.. a ona mówi co za problem 3 miesiące nie robisz shoppingu i masz. A ona całą swoję wypłatę, wtedy 1800zł bo to było 6 lat temu, miała na zabawę bo całą resztę tj mieszkanie, telefon itd płacił ojciec. I dla niej rzeczywistość była taka że to co zarabiasz w pracy
  • Odpowiedz
laski na serio żyją w innej rzeczywistości XD


@Pauzaniusz: Nie jest to absolutnie żadna nowość, @Eddy85 ma rację ''one są kompletnie odklejone'' przeciętna laska bardzo często żyje totalnie w innej rzeczywistości jak przeciętny mężczyzna, oczywiście twierdząc dla zasady, że kobiety mają gorzej bo tak co jest śmieszne zwłaszcza w kraju gdzie jest kult matki polki który dotyczy nawet kobiet nie mających dzieci bo może kiedyś będą miały, kultura ustępowania wszędzie i
  • Odpowiedz
@r5678: akurat co to ma do rzeczy że to dziewczyna? Mnóstwo 21 Latków mieszka z rodzicami i wypłatę mają tylko dla siebie
Rzeczywistość to nie wykop i sporo osób ma rodziców którzy ich wspierają (również finansowo) i z którymi się dogadują
  • Odpowiedz