Wpis z mikrobloga

@rooger: (#) 3:0 do przerwy. Kto by pomyślał, że po jednej kolejce Real sam obejmie fotel lidera ;)

Jeszcze tylko czekać na żółte kartki, 5 z Atleti jest zagrożonych pauzą ;)
@Czipsu: @bielas05: Akurat idealny mecz do tego, że przegrywają 3-0 może być nerwowo i mogą się kartki posypać, ja na miejscu Simeone już w połowie bym zrobił z 3 zmiany, bo nie ma co ukrywać że o 3 pkt to tutaj ciężko będzie a jedynie może graczy potracić, takt to by sobie wypoczęli trochę. Ale oby Simeone nie przeczytał tego wpisu i niech Costa zresztą zarobią po kartce xD
@Theos: Że Atletico spuchnie to jedno, ale że Barcelona spuchła to drugie. Jakby Barca swoje wygrała, to i tak Real stałby pod ścianą. A tak to Atletico ma więcej do stracenia.
@Theos: (#) @Poirytowany: (#) Od września każdemu mówiłem, że Atleti nie wytrzyma takiego tempa do końca sezonu. I nadal tak mówię. Mają za małą ławkę na grę na wysokim poziomie przez cały sezon.

@bielas05: (#) Pepe jednak wydaje się stabilniejszy na ten mecz, Varane jeszcze jest za świeży po kontuzji.

@rooger: (#) Nie powinni złapać, ale przegrywają, nie będą chcieli stracić kolejnych bramek a nerwy wtedy mogą się
@rooger: ano takiego załamania formy Barcelony to się chyba nikt nie spodziewał. IMO już na lidera nie wrócą - nie tylko ze względu na formę Realu, ale też własne problemy.
@Czipsu: @bielas05: @Poirytowany: Ramos z Pepe stanowią ostatnią solidną zaporę i nie wiem czy jest sens to rozbijać. Varane chyba musi zaczekać na swoją okazję, a znając obu, długo czekał nie będzie.

@Theos: Nie ferowałbym wyroków jeszcze. Teraz aż do El Clasico mają "czystą" drogę. Potem dopiero końcówka trudniejsza, ale i Bilbao, i Atletico mają u siebie, a tam punktów raczej nie tracą. A Real poza wyjazdem na
@rooger: (#) Właśnie tu jest problem, że Barcelona ma już dość prostą drogę do końca sezonu, Real niestety ma znacznie trudniej. Ale trzeba przyznać, że przy obecnej grze Realu możemy wygrać z każdym :)
@rooger: Atleti spuchnięte, na VC mogą nawet nie postawić przyzwoitego oporowi Realowi.

Oprócz tego El Clasico na wyjeździe, mają Villarreal na wyjeździe - tam pewna strata pkt.

Ta ostatnia kolejka La Liga jest piękna - Real gra z lokalnym wrogiem Barcy, a Barca z lokalnym wrogiem Realu. To miałoby potencjał na świetny finisz, gdyby te 3 drużyny dojechały do końca blisko siebie, ale od paru kolejek to raczej nierealne