Wpis z mikrobloga

#kononowicz Kosno startuje do sejmu od Tanajno. "Strajk przedsiębiorców" XD znowu partia nie miała wystarczającej liczby osób które mogą wystawić i wzięli kilku jak leci jak Liroy kiedyś czy Palikot czy Kukiz (ogólnie jak wszystkie partie). uważam, że trzeba dać znać im kogo oni wystawili na listach. Zawód: Zarządzający przedsiębiorstwem XDD #patostreamy
Major_Gross - #kononowicz Kosno startuje do sejmu od Tanajno. "Strajk przedsiębiorców...

źródło: IMG_20230908_203845

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 3
@No_mad: Taa. Akurat jak on kiedyś poszedł na spotkanie otwarte konfederacji okręg Białystok to powiedzieli że dla niego jest zamknięte. Lewica widać też go pogoniła mimo że kilkanaście lat im dupę lizał.
  • Odpowiedz
@Major_Gross: krosno to bardziej do zielonych oszolomow ale i do kleru pasuje ze swoimi pedo zapedami do dzieci. Niby lewak ale metalike gra z mopoglowym, w sumie te ich towarzystwo fredzli jest mega zmiksowane.
Naczelny katotalib nasieniooki onanista, czeczet grubas prawak i rafcio ofiara peknietej gumy miks wyznan.
Glosi lewe eko, ssa prawe kikuty grubemu ale #!$%@? sie w nielegalnej homo milosci z malolatem onanista. Wiele rzeczy nie rozumiem ale idei
  • Odpowiedz
  • 2
@Jezus_Choroszcz: Rafałek to głosi wszystko co ja lewo. Przecież te jego wpisy sprzed 10-15 lat na forach to było gadanie że wszystkiemu jest winny (oprócz mięsa) kościół i brak edukacji seksualnej w szkołach.
Wytłumaczę Ci ideę Kosno ale też tych innych wariatow. Oni za wszelką cenę chcą należeć do jakiejś grupy czy organizacji ale wszędzie ich gonią bo albo są za głupi albo za mało radykalni albo zbyt radykalni i to
MajorGross - @JezusChoroszcz: Rafałek to głosi wszystko co ja lewo. Przecież te jego ...

źródło: IMG_20230908_233920

Pobierz
  • Odpowiedz
@Major_Gross: to to ja wiem ale mialem na mysli glebsze analizy ktore moglyby wskazac konkretne spojrzenia grubego roslinozercy rafciała bo malo tego ze juz sam widok jego figurki muminka mowi Nam o ze to sroga betoniarka roznych wyznan i o wege nie ma sensu dyskutowac (zakladajac ze chetny do dialogu rozmowca go nie zna i chce polemizowac gdyz jest zapalonym wegeonanista) w dodatku widzac kopcacego eko diesla w skodzie to juz
  • Odpowiedz
  • 0
@Jezus_Choroszcz: niee. Moim zdaniem to wygląda inaczej. On poglądów nie ma żadnych a głoszenie ekologii i weganizmu jest jedynie po to bo kiedyś mu się udało na tym zbyć kasę i nadal w to brnie, a, że wiele kwestii w jego życiu nie pasuje do tego to próbuje robić fikołki żeby nadal nie zamykać sobie furtki do bycia eko terrorysta. Po prostu on wie z czego jest szansa zarobić i mimo,
  • Odpowiedz