Wpis z mikrobloga

Ile czasu czeka się na tablice rejestracyjne?
Niebieski kupił auto, poszedł do ubezpieczyciela w poniedziałek żeby załatwił mu tablice, jest piątek, auto stoi pod domem, tablic jeszcze nie ma. Ile czasu to wam zajęło?

#motoryzacja
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Philosohero: Ubezpieczyciel za pieniądze oferuje usługę załatwienia tablic którą kierowca z chęcią zakupił. Efekt jest taki że auto stoi już tydzień a ja jestem głupia bo sie nie znam.
Pytam wiec Was - ile tygodni za 200zł będzie jeszcze czekał żeby ruszyć autem do pracy.
  • Odpowiedz
@arinkao: Który to taki ubezpieczyciel? xDDDDD Ogólnie to temat się przy okienku załatwia w 15min razem z wypełnieniem wniosku, powiedz jeszcze że daliście mu kluczyki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel: Wykręcił tablice, oddał i czeka na nowe a do pracy jeździ rowerem. Wg mnie tydzień to długo, pytam ile jeszcze. On nie wie oczywiście.
  • Odpowiedz
@arinkao: może to wcale nie był ubezpieczyciel tylko jakiś wałek? Skoro zlecił to jakiejś osobie to może być jutro może być nigdy...

Załatwia się to w wydziale komunikacji od ręki, na zasadzie wychodzisz z nowymi tablicami. Stare trzeba oddać. Nie znam nikogo kto korzystał z usługi załatwienia tablic.
  • Odpowiedz