Wpis z mikrobloga

Zdaje sobie sprawę, że na tag zaglądają osoby w rożnym wieku. W związku z tym traktuję z przymróżeniem oka zachwyty nad możliwym angażem Niewolskiego do Clout, ponieważ staram się to sobie tłumaczyć młodym wiekiem osób, które się tym zachwycają. Niewolski to osoba odklejona, podła, bez grama współczucia dla ludzkiej tragedii, hiena cmentarna. Do tego osoba bez grama talentu, dobrego smaku ze spaczonym poczuciem humoru. Jedyny film jaki mu w życiu wyszedł to „Symetria” i to chyba tylko przypadkiem. #famemma
  • 15
@Olo92: ,,Niewolski to osoba odklejona, podła, bez grama współczucia dla ludzkiej tragedii” Czyli tak właściwie, opisałeś osobę, która nadaje się idealnie do świata freak fightów XD Pamiętaj, że wiek odbiorcy nie gra tutaj jakiejkolwiek roli, bo Kuba Wojewódzki ma 60 lat i nie jest boomerem. Może po prostu nie rozumiesz zamysłu świata freak fight i to nie jest content dla Ciebie?
Niewolski to osoba odklejona, podła, bez grama współczucia dla ludzkiej tragedii, hiena cmentarna. Do tego osoba bez grama talentu, dobrego smaku ze spaczonym poczuciem humoru


@Olo92: a to dopiero początek jego zalet :D

Ale tak serio jak myślę, że miałby być taki panel z Muranem i Niewolem to aż lekko mnie to przeraża, wszystko wszystkim ale nie wiem czy byłbym w stanie to obejrzeć. Wiem, że skończyłby się tragedią, albo dla