Wpis z mikrobloga

Oczywiście Nexus Mods jak zwykle zaciekle usuwa wszelkie mody które usuwają zaimki ze Starfielda. Zaimki Schrödingera, jednocześnie są pierdołą o którą nikt nie powinien dawać #!$%@? oraz czymś co powoduje wielki ból dupska kiedy ktoś chce to wyłatać z gry.

Gdybyście się kiedyś zastanawiali dlaczego Nexus Mods ma takiego hopla na punkcie usuwania wszystkiego co sprzeciwia się temu całemu progresywizmowi, to sprawa jest bardzo prosta.

Nexus Mods należy do gościa z Wielkiej Brytanii który z jakiegoś powodu przykleił się do jakiejś odklejonej dziewuchy z Finlandii której ludzie na Nexus Mods nie znoszą, i jak rasowy pantoflarz który zrobi wszystko dla zaliczenia jest na jej smyczy, i tak jak ona mówi aby szczekać na tych którzy sprzeciwiają się LGBT tak właśnie na te osoby szczeka.

Już nawet za mówienie że na Nexus Mods można blokować osoby które tworzą lewicowe mody można wyrwać permabana. A, wiecie że wrzucając mody na Nexus Mods zbywacie się ich własności i przechodzą one do Nexus Mods? Wprowadzono to po tym jak Bethesda zrobiła to w Creation Club, i tak oto właściciel NM uznał że to też dobry pomysł żeby #!$%@?ć twórców na kasę.

Swoją drogą to jego firma jest warta miliony funtów, chłop jest nadziany a dodatkowo jego tatuś jest udziałobiorcą w jego spółce, także to nawet nie jest tak że Nexus Mods klepie biedę. Po prostu chcą ciągnąć jak najwięcej kasy z frajerów

Także moje drogie robaczki, pamiętajcie że Nexus Mods prowadzony jest przez niezrównoważonego gościa a jakiekolwiek mody które na tą platformę już nie należą do was tylko do niego. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#gry #pcmasterrace #starfield
supra107 - Oczywiście Nexus Mods jak zwykle zaciekle usuwa wszelkie mody które usuwaj...

źródło: image

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • 9
@Jaque: Chodzi o to że te same osoby które uważają że ludzie którym nie podobają się zaimki przesadzają to pierdoła również zaciekle walczą z ludźmi którzy tą pierdołę chcą usunąć. Ja nie mówiłem o reakcji dwóch osobnych stron tylko tej jednej która jest właśnie za LGBT w grach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@Megawonsz_dziewienc: No taka kolejna hipokryzja Robina. Jeszcze inna jest taka że na serwerze Discord 5Mods który do niego należy można pisać rzeczy za które dałby ludziom permabana na Nexus Mods. Typowy dwulicowy brytol bez krzty honoru i RiGCzu.
  • Odpowiedz
@supra107: czekej czekej
-mamy "mody które usuwają zaimki ze Starfielda"
-zaimki mogą określać płeć a więc są złe i nie postępowe
Piszesz Nexus zaciekle usuwa te mody więc można by wyciągnąć wniosek, że Nexus jest staroświecki i zaściankowy, więc co się kłóci z resztą Twojego wpisu :P
Chyba, że pisząc zaimki masz na myśli rzeczowniki rodzaju nijakiego "to" i "te", nadużywane przez osoby z zaburzeniami psychicznymi ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@supra107: jeżeli to taki problem to wystarczy założyć jakieś KorwinMods, gdzie będziecie mieli same mody usuwające zaimki, a banować będziecie mody z treściami LGBT.
  • Odpowiedz
  • 95
@Dwudziestydrugi: No bardzo błyskotliwy komentarz. Problem w Starfieldzie wygląda tak że zamiast mieć do wyboru "male/female" jak w każdej grze z lat 2000 zanim lewicowy #!$%@? zainfekował rynek masz do wyboru typ ciała, głosu i zaimki, tak jakbyś robił jakiegoś robota mającego imitować istotę ludzką. I ten mod miał to usunąć i zrobić prosty przełącznik male/female.

Swoją drogą to nawet ten cały skomplikowany system który wprowadziła Bethesda się nie sprawdza bo
supra107 - @Dwudziestydrugi: No bardzo błyskotliwy komentarz. Problem w Starfieldzie ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@supra107: Po pierwsze ja nikogo nie wyganiam bo to nawet nie moja strona, po drugie osobiście nie miałbym nic przeciwko samego istnienia strony KorwinMods jeśli rzeczywiście istnieje jakieś realne "zapotrzebowanie" (wątpię). Nie wydaje mi się też, że korporacje nie chcą współpracować z skrajnie prawicowymi stronami czysto z tego powodu, że ktoś tam robi jakąś akcję bojkotowania, po prostu mowa nienawiści średnio wygląda dla wizerunku firmy i nic na to nie poradzisz.
  • Odpowiedz
  • 50
Nie wydaje mi się też, że korporacje nie chcą współpracować z skrajnie prawicowymi stronami czysto z tego powodu, że ktoś tam robi jakąś akcję bojkotowania


@yeradd: To trochę nie tak wygląda. To wygląda tak że osobniki takie jak ten i ten zastraszają firmy tak aby cenzurować strony które prawa nie łamią, ale przeszkadzają im osobiście. Pokazali że da się tak robić i jest to skuteczne.

Finansowanie strony można stłamsić poprzez dotacje
  • Odpowiedz
  • 1
@supra107 dlaczego społeczność graczy i autorów modów po prostu nie stworzy konkurencyjny serwis gdzie nie będzie takiej cenzury? Problem z usuwaniem modów w Nexus Mods ciągnie się od lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Sajner: Jak dla mnie to po prostu zbyt dużo społeczności modderskiej jest już poddana praniu mózgów i nie widzi z tym problemu, więc nie ma parcia na zrobienie poważnej alternatywy bez nadmiernej cenzury.

Do tego dochodzi kwestia o której się tu rozpisałem, czyli ataki na stronę ze strony lewicowców którym się nie podoba że ludzie którym mówili żeby #!$%@?ć zrobili swoją własną społeczność której nie mogą cenzurować.
  • Odpowiedz
  • 10
@eyehategod: Ale to nie my mamy ból dupy o to że ktoś śmie sobie to wyciąć w modach jak im się to nie podoba. W końcu cała idea modów polega na tym aby móc dostosować grę do swoich potrzeb, więc dlaczego usuwacie wszelkie mody które to robią, ale nie tak jak byście tego chcieli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz