Wpis z mikrobloga

@muchatse: I jeszcze.patus do tego. Wyjaśnia się coś, nie kogoś. Co ja jestem, człowiek zagadka, pajacyku?
Jak zwykle, najgorsze niziny społeczne najbardziej zainteresowane maksymalnym zniszczeniem pamięci o masakrze, pchając ją wszędzie i używając jako argumentu w każdej dyskusji. Ukraińcy przeprosili? To mają przeprosić bardziej, bo Wołyń KUUUUUUUURŁAAAAAAaAaaaa!
@Pantokrator: piszesz do mnie zamknij mordę i to o mnie piszesz "patus". Jesteś żałosny, z każdym kolejnym wpisem pokazujesz jakim jesteś marginesem społecznym. Nigdy nie słyszałeś, kiedy ktoś wyjaśnia kogoś?. Pewnie polski sprawia ci trudności, ukrze
@muchatse: Do ludzi zwracam się grzecznie, do p0laczka-wołyniaczka i do tego patusa zwracam się językiem, który rozumie.

Nie, nigdy nikt nikogo nie "wyjaśnił". Wyjaśnić mogę ci jakąś kwestię. Np. dlaczego robienie z Wołynia komedii jest szkodliwe. Wyjaśnić można czyjąś wypowiedź. Ale "wyjaśnić kogoś" to patomowa, a tak się składa, że poza wykopem z ludźmi z 70IQ nie mam do czynienia.
@Nerlo_ajcats: Czego nie rozumiesz? Piszesz o uciekających Rosjanach z Donbasu tak jakby tam nie było Ukraińców i o ich armii, która głównie składała się z doświadczony żołnierzy z Rosji, obywatele Donbasu i okolic to tam margines. A pytanie które zadałem kompletnie zlałeś - co zmieni zmiana Zelenskiego skoro wojna zaczęła się za innego prezydenta?
@muchatse: Definicja młodzieżowa ze środowisk patologicznych. No, no, masz twarde dowody, że słowo ma nowe znaczenie, bo grupa idiotów była liczna i została dostrzeżona. Nadal brak znajomości tego znaczenia świadczy o mnie wyłącznie dobrze. A ty nadal jesteś p0laczkiem-wołyniaczkiem, któremu kacapia weszła za głęboko i odcięła dopływ tlenu.
@Pantokrator: AHAHAHAHAH O JEZU JAKI PRZYGŁUP HAHAHAHAAH XD. Napisz jeszcze 10 razy polaczek wołyniaczek, kogoś to jeszcze rusza, brudasie?. Nie ma to jak negować, że 2+2=4, "mądrzejszy" od słownika PWN xD
@muchatse: To nie jest wpis ze słownika PWN, ćwierćinteligencie. Zesrałeś się. To fragment rozważań przy okazji Młodzieżowego Słowa Roku 2018. Pokazałeś dokładnie to, czego od początku oczekiwałem - niskie IQ, histeryczne zachowanie i przerost ego. Typowe u patusów.
#czarnolisto struclu.