Wpis z mikrobloga

Które ustawienie według Ciebie jest optymalne? Sprawdz swoją znajomość audofilską, jestem ciekaw jak zagłosują wykopki. Liczę na was audiofile! Do wygrania słuchawki KZ ZS10 PRO armatura 2DD+8BA hybryda.

#audiofile #muzyka

Która opcja według ciebie brzmi optymalnie?

  • # x 0% (0)
  • # silny 12.5% (2)
  • # silny (mniej mocniej) 18.8% (3)
  • # x (udoskonalony) 6.3% (1)
  • # ew 18.8% (3)
  • # xxxxxx 25.0% (4)
  • # TEST 2 6.3% (1)
  • # ew (inny) 12.5% (2)

Oddanych głosów: 16

Propagidator - Które ustawienie według Ciebie jest optymalne? Sprawdz swoją znajomość...
  • 13
@Propagidator: Moim zdaniem jak to kiedyś było wykopki zagłosują na to co ma najwięcej głosów nie patrząc co jest najlepsze, a póżniej zdziw, że jednak nie zawsze większość ma rację xD
Ja może jakimś wielkim audiofilem nie jestem, ale się przysłużyłem i poświeciłem 15min, według mnie np. #ew inny i #ew gra najlepiej, ale co ja tam wiem.
@Koksixk: to znaczy, ze basy są wysycone, ale nie dominują, scena jest szeroka, a wokal pełny, wysokie są uwidocznione, ale nie wbijaja sie na siłę, no ale musisz miec kabel zasilający za 10 tys. za metr. Inaczej zero efektu.
@Rasteris: A Ty na co postawiłeś? Dobrze gdyby wszyscy komentujący jawnie podawali swoje faworyty - to nie są opcję polityczne, tylko zwykły vote. Każdy powinien jawnie wyznawać swoje opcje nie wzorując się na tym jak głosuję większość, bo to zazwyczaj nie większość ma rację, a jednostki które mają coś więcej niż przeciętny słuch.

oczywiście, że silny (mniej mocniej), ale co to #!$%@? znaczy?


@Koksixk: Nic, skąd ta opresyjność i wulgarność?
na nic :)


@Rasteris: Czemuż tak? Wszystkie opcje są gówno wartę? Jeżeli tak to z chęcią zapoznałbym się z Twoją propozycją jak powinien wygląd ustawiony korektor na optimum, ale niestety podejrzewam, że takiej opcji nie dostane od wielkiego audiofila. Szczerze rzygam takimi teoretykami, o konkrety spytasz to nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia tylko rzucają ogólniki. Jak masz coś lepszego to zamieniamy się wszyscy w słuch panie audiofil. Co byś poprawił/zmienił
@Rasteris: Czyli miałem rację teoretyko-ignorant. Coś tam używa wyszukanych słów, żeby brzmieć, że coś się tam zna, a jak ktoś kto faktycznie się zna na temacie dociśnie go do muru o konkrety to ucieka do jakiś 'heheczkowych filmów'. Żenuaaa, Podziękuje takim pseudo-znawcom., którzy jedynie pozują na takich mając gówniane pojęcie o audiofili.
@Propagidator: a, specjalista od audio voodoo! Nie majacy pojęcia o fizyce, fizjologii sluchu i jeszcze kilku innych rzeczach. Po pierwsze odsluch u mnie to zupelnie inna sytuacja niz u Ciebie. Dwa, ustawienia equalizera to indywidualna sprawa grającego. Co chce uwypuklić, co schować. Po trzecie piszę z telefonu, a glośniczek telefonu nie nadaje sie do żadnych ocen. Następne, to jest jakieś nagranie, nie wiadomo jak potraktowane przy tworzeniu, teraz jest tendencja do
a, specjalista od audio voodoo! Nie majacy pojęcia o fizyce, fizjologii sluchu i jeszcze kilku innych rzeczach.


@Rasteris: Fizjologii słuchu xDD Szkoda, że jeszcze polityki do tego nie wepchnąłeś panie teoretyk.

Po pierwsze odsluch u mnie to zupelnie inna sytuacja niz u Ciebi


@Rasteris: Oj, na prawdę - nie wiedzieliśmy tego. To w sumie po co robić głosowania, skoro każdego zdanie to jego indywidualne zdanie. JA pierd*le... ręce opadają...

Dwa,
Fizjologii słuchu xDD Szkoda, że jeszcze polityki do tego nie wepchnąłeś panie teoretyk.


@Propagidator: Nie znasz się, przecież do nas przemówił właśnie Chopin. To grubsza sprawa, musisz się nauczyć czym jest fizjologia słuchu! Pozdrowienia z podłogi