Wpis z mikrobloga

Jakiego pada polecacie do PC? Wysiadł mój od Xbox One i pora na zmianę. Najpewniej wezmę tego z XBX, ale co sądzicie o padzie z DualSense z PS5? Który z tych lepszy? A może polecacie jakąś alternatywę? Tego wcześniejszego pada miałem z PDP i w sumie bardzo sobie chwaliłem.

#gry #komputery #konsole #informatyka
  • 7
  • Odpowiedz
Ja polecam 8bitdo Ultimate bt/2.4g, wcześniej kupiłem oryginalnego pada od xbox series s i zwróciłem bo w dotyku był dosłownie jak chińska zabawka a klik klawiszy było słychać w pokoju obok :D Też zastanawiałem się nad tym od ps5 ale brak obsługi haptic triggerów bezprzewodowo mnie odrzucił
  • Odpowiedz
@unthinkabl3 mam od kilku lat pada z Xboxa One, niedawno kupiłem 8bitdo Ultimate do Switcha i ogólnie polecam tak jak @spoon22. Ma dodatkowe dwa guziki z tyłu, stacja dokująca, jakościowo też super. Do tego analogi na czujnikach halla, więc drift się nie pojawi.
  • Odpowiedz
@SpeeDKB: Dodam że te dwa guziki z tyłu duplikują te które są normalnie, tj nie da się ich przypisać do innych funkcji niż np. XY czy triggery przynajmniej ja nie znalazłem takiej opcji w sofcie
  • Odpowiedz