Wpis z mikrobloga

Wniosek do PKO BP i Aliora złożony 26.07, Szczecin. Alior 2 tyg temu stwierdził, że da 100k mniej (390k) bo nie podoba mu się że uop na nieokreślony mam od grudnia (wcześniej 5 lat JDG), ale zwykłą hipotekę dadzą na 500k xD PKO BP wczoraj pozytywna, za tydzień w środę umowa i w piątek notariusz. Przeprowadzka pod koniec grudnia, bo obecni włąściciele potrebują 10k. Śmiesznie, że rata będzie wynosić mniej niż aktualnie płacę za najem, a mieszkanie będzie większe (90m + ogródek 120) xD

#kredyt2procent #bezpiecznykredyt #kredythipoteczny
  • 11
  • Odpowiedz
@SilveredArrows:

Alior 2 tyg temu stwierdził, że da 100k mniej (390k) bo nie podoba mu się że uop na nieokreślony mam od grudnia (wcześniej 5 lat JDG), ale zwykłą hipotekę dadzą na 500k xD


Jaka w tym logika? Jak czytam takie kwiatki na różnych grupkach fb i wykopie to mi automatycznie stres rośnie. Wydaje się, że masz wszystko policzone i dobrze oszacowane, a później analityk wydaje taką nielogiczną decyzję z dupy
  • Odpowiedz
@SilveredArrows:
Już nawet wolałbym opłacić to ubezpieczenie z góry niż zostać na lodzie. Od czasu podpisania umowy przedwstępnej taka czystka na rynku się zrobiła, że jakbym miał za miesiąc zacząć szukać od nowa i to jakiegoś tańszego mieszkania to bym chyba to #!$%@?ł i przystąpił do kościoła mickapl.
  • Odpowiedz