Wpis z mikrobloga

Hej, czeka mnie przedłużenie umowy na Internet światłowodowy w Multimedii i chciałbym Was zapytać jaką realnie cenę można wynegocjować. Obecnie mam prędkość 300mb, w sumie mi wystarcza więc nie będę jej podnosił. Płacę za to 45 złotych. Pierwsza ich ich oferta to 60 złotych, ale nie wiem czy ich usługą jest tyle warta. Raz te 300 MB to chyba osiągam w snach, a dwa mają ciągle awarie. Nie mam alternatywy, na słupach jest tylko Multimedia. Oczywiście wiadomo, że muszę wysłać wypowiedzenie.

#multimedia
  • 5
  • Odpowiedz
@rafaledziu jak nie masz alternatywy oni też o tym wiedzą więc może zejdziesz na jakieś 55zl. ale nie przedluzaj tylko zostaw jak jest (tylko nie wysyłaj wypowiedzenia) i będzie trwała ta umowa aż ja wypowiesz. wtedy zostajesz na 45zl o ile nie ma tam jakiś promocji które wygasaja po 24msc i wpływają na wysokość abo
  • Odpowiedz
  • 0
@czuczer: Kończy mi się właśnie 2 letni okres promocyjny, więc będę płacił więcej. Dlatego muszę podpisać nową umowę albo obecną wypowiedzieć aby się samoczynnie nie przedłużyła.
  • Odpowiedz
@rafaledziu: spoko. Jak coś to składaj wypowiedzenie i się z Tobą skontaktują z działu utrzymania klienta, bo normalnie możesz takiej propozycji nie otrzymać.
  • Odpowiedz