Wpis z mikrobloga

#hotelparadise hahaha jaka kumulacja głupoty i hipokryzji - uczestnicy w swojej fałszywości sami się zamotali, a na największego fałszywca i głupca wychodzi Roch-Cipoch, który okazał się nie dość że największą szują tego sezonu to jeszcze wychodzi na najgłupszego gracza w historii wszystkich edycji HP. Mając 3 opcje dziewczyn które są nim zainteresowane jeszcze wyjdzie że spalił sobie wszystkie mosty. Coś pięknego, jednak obawiam się że produkcja uratuje go nową uczestniczką. Tak się kończy jak w partnerstwie jedna osoba podejmuje decyzje :))))
Łucja poważnie będzie rigczem jeśli będzie trzymała się Szymona.
Zaczyna jednak mnie wkurzać coraz bardziej Tori - czego by Łucja nie zrobiła to źle - będzie lojalna w stosunku to Cipocha to źle, jeśli wybierze Szymona to źle - non stop źle. Mega śliska jest ta dziewczyna z małymi oczkami i wielką okrągłą głową.
PS: Onlyjad jest zwycięzcą odcinka - gdy uświadomiła żAlicję że utrzymanie w programie jest kluczowe to od razu Cipoch stracił na atrakcyjności hahahah:) Niesamowicie bawię się przy tym sezonie :)
  • 20
@kipman1: @Czczanoga Też mi przeszło przez myśl. że Cipoch odpadnie i produkcja wprowadzi nową uczestniczkę, która by go uratowała, ale to by było wręcz podłe. Więc pomyślałem, że może RR się zakończy standardowo "masz 15 min" a od razu wprowadzą nową uczestniczkę, ot tak?
@Czczanoga: @mario84pl chyba będzize jeszcze inaczej - na priv ktoś mi wysłał info że nowa osoba wejdzie przed RR, a na zajawce kolejnego odcinka widać że gdy el Dupsi mówi żeby poznali nowego uczestnika to sylwetka Michała sugeruje że panowie jeszcze stoją.
PS: też mi się podobało gdy Łucja powiedziała mu że nie jest jakimś dobrem naraodowym i nie podoba jej się pomysł aby Cipoch za plecami każdemu zosobna informował uczestników
@cieciorka-z-bajorka: @mario84pl patrzmy z punktu widzenia producentów jakie rozwiązanie dla programu i oglądalności jest najbardziej opłacalne - nie ma nic lepszego dla GM niż kobiety walczące o faceta, które ośmieszają się itd. Zawsze ludzie chętnie będą takie rzeczy oglądać i komentować bez względu na to czy odbiór tego będzie pozytywny czy negatywny.
Logika podpowiada że powinien teraz do programu wejść mężczyna - być może będzie tak że wchodzi jakiś Alvaro i
@kipman1: jasne, że tak produkcja może zrobić, jednak dla mnie głupotą byłoby (choć w sumie w odc mogą coś pokazać), żeby nowa osoba wybrała nie dość, że w ciemno parę, to jeszcze na RR. To pokaże tylko dobitnie, jak produkcja ustawia tą grę. Pogodziłem się już, że Cipocha będziemy długo oglądać, a szkoda, bo nie znając jeszcze kulis, dobrze mi się wczoraj zasypiało z myślą, że taki był pewny a poleci
@mario84pl: Vanessa z HP4 wchodząc do programu rozbijała parę i podeszła do Matiego, a w historii HP mamy także rpzykłady gdy że ochodziło 2 uczestników jednocześnie i na nich ktoś czekał za bramą. Wg mnie taka koncepcja jest bardzo możliwa - moim zdaniem kobiety walczące o faceta się dobrze sprzedają ze względu na oglądalność bo im głupsze postawy uczestników zostaną pokazane w programie tym lepsze będą mieli liczby. Ja już też
@kipman1: nie pamiętam już wejścia Vanessy, ale to nie było chyba ma RR tylko ot tak, poza tym, musiałoby to być poprzedzone choćby oglądaniem zachowań w ciągu dnia, czy podczas zadania na TV? Bo samo wejście i wybór pary eliminując dotychczasową po samym wyglądzie, to troche słabe (dla uczestników, bo dla widzów może być to coś pięknego).
@mario84pl: Vanessa weszła na RR - produkcja dała jej opis panów z profili uczestników HP i na tej podstawie wybierała. Pary na RR były już wybrane, odpadala Wiktoria bo Miłosz wybrał Ohę, następnie weszła Vanesa i wywaliła z programu Natkę.
@mario84pl: a jeśli za żAlicją staje Michał i Cipoch,a dziewczyna zdecyduje że odpada Michał to produkcja będzie nadal grała w tą grę wprowadzając i tak nowego uczestnika, który będzie wchodził przykładowo z gubą decyzją o wyrzuceniu kogoś z hotelu.
@kipman1 zagrywka całkiem prawdopodobna, to prawda, ale dość wczesnie jak na ten etap gry. Raczej takie akcje kojarzą mi się z rozbijaniem zabetonowanych par, a tu nie ma jeszcze co rozbijać. A z przywracaniem kogo się chce produkcja nigdy przecież nie miała problemów :D
@cieciorka-z-bajorka: w sytuacji gdy kilka kobiet zabiega o mężczyznę i jest to w powijakach przeywrócenie kilka dni później może spalić zapał, a w interesie produkcji jest utrzymanie dynamiki tych zdarzeń. Jaka by nie była konfiguracja wydarzeń na RR to Cipoch zostanie, albo szybko zostanie przywrócony lub uratowany. Czas pokaże, ale chciałbym aby Cipoch odpadł bo tak jak szanuję graczy i zawsze im kibicuję to on robi to w najbardziej prymitywny i
@kipman1: cipoch powinie stanąć za Łucją, i dać jej wizerunkowe ultimatum. Będzie lojalna i wybierze jego, albo będzie miała przesrane i wybierze nowego. Ala wycofała się z układu, ze względu na Michała.
@SokMalinowy: pożyjemy zobaczymy :) Wg mnie to nie do końca wizerunkowe ultimatum bo wszyscy już wiedzą że Cipoch wybrał Żalicję. Będzie miała przesrane również jeśli zostanie z nim w parze, ale nie wie co on mówi za jej plecami - opcji co może się wydarzyć jest całkiem spora ilość :)