Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi powiedzieć dlaczego #moderacja usunęła wpis użytkownika @Sakiim pod poniższym postem?
https://wykop.pl/wpis/72667981/jestem-osoba-bezdomna-i-spie-w-noclegowni-ludzie-n

Czy było to związane tylko i wyłącznie z merytorycznym obnażeniem prawdy odnośnie żebraka? Nie wierzę, że chodziło o te kilka przekleństw (którym się nie dziwię). W samym Wykopie jest opcja w ustawieniach "Pokazuj przekleństwa", więc mniemam, że to nie to. Więc co w takim razie? Czy #wykop @wykop może mi wskazać punkt regulaminu, który szanowny użytkownik złamał lub też poświadczył nieprawdę? Pytam to jako osoba, która przesiaduje na Wykopie od 16 lat i 11 miesięcy. Codziennie. Dlaczego ten konkretny wpis został usunięty?

#afera #moderacjacontent
hyperlink - Czy ktoś mi powiedzieć dlaczego #moderacja usunęła wpis użytkownika @Saki...

źródło: Sakiim

Pobierz
  • 6
@hyperlink: Gość celnie wypunktował żebraka a wpis pewnie za "#!$%@?" poleciał. Płatki śniegu zgłaszają, że "atakuje mnie" i moderacja to przyklepie. Sam miałem taki przykład jak kiedyś pisałem z jakąś mirabelą i moje wpisy poleciały a nie było tam kompletnie nic nieregulaminowego, obraźliwego czy godzącego w godność osobistą.
Drugi wpis co widzę, to żebrak usunął.
@hyperlink: Napisałem odwołanie, odrzucone bez słowa wyjaśnienia. Chętnie wypowiedziałbym się szerzej na ten temat, ale dziś nie bardzo mam czas na przepychanki słowne z upośledzoną moderacją. Ile użytkownicy wykopu stracili podczas ostatniej takiej afery? 10 tysięcy? 12? Tutaj jak ktoś obnaża kłamstwa, przestrzega innych przed wpłatami to posty spadają. Brawo moderacja, to Wy powinniście chronić użytkowników przed oszustami, a zamiast tego ich wspieracie kasując niewygodną prawdę za to, że ktoś nazwał