Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś jest ciekawy dlaczego PiS wygra kolejne wybory, to podaję czym karmią się ludzie jacy mają być dla nich konkurencją.

Kupuję i czytam Newsweek i oglądam TVN 24. Poziom odklejenia jest dość wysoki i tylko wzrasta, trwa tam budowa zakonów ideowych z pretorianami. O dziwo Krytyka Polityczna i Lewica prezentuje wyższy poziom niż Platforma Obywatelska. Oczywiście nikt tego co piszę nie weźmie na serio i PiS będzie rządził sześć kadencji. xD xD xD

#przemyslenia #socjologia #pis
N.....n - Jeśli ktoś jest ciekawy dlaczego PiS wygra kolejne wybory, to podaję czym k...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-09-06 17-12-31

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
O dziwo Krytyka Polityczna i Lewica prezentuje wyższy poziom niż Platforma Obywatelska

@Nostrian: Nie.
Aktywiszcza które jeszcze kilka miesięcy przed wojną krzyczały żeby pieniądze na zbrojenia przeznaczyć na socjal nie reprezentują poziomu wyższego od kogokolwiek.

Oczywiście nikt tego co piszę nie weźmie na serio i PiS będzie rządził sześć kadencji. xD xD xD

Istnieją opcje gorsze niż pis, jedna z nich siedzi przy sojowym latte na zbawixie i dyskutuje o tym
  • Odpowiedz
@thorgoth: Zgadzam się z tobą, wiem co chcesz mi przekazać.

Chodzi mi o to, że Lewica prezentuje "coś" czyli coś z czym mogę się nie zgadzać albo mogę uważać to za zagrożenie ale to jest "coś" natomiast Platforma nie reprezentuje nic, ja nie mam pojęcia czego ci ludzie chcą, a ja naprawdę czytam prasę opozycyjną.

Jeśli największa partia opozycyjna jest bezideowa, to jest to bardzo niedobre dla Polski.
  • Odpowiedz
@Nostrian: ja zaś rozumiem co ty chcesz przekazać.
Oczywiście poszczególni posłowie czy nawet frakcje w Platformie mają poglądy czy ideę ale jest to formacja w tym momencie tak szeroka że brakuje wspólnego mianownika.
To jest karykatura przedwojennego centrolewu i co najgorsze - ja będe na tę karykature głosował.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Centrolew
  • Odpowiedz