Wpis z mikrobloga

Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - Ile będą kosztowały obietnice wyborcze Konfederacji? xD No dużo. Według Mentzena wyjdziemy na zero poprzez cięcia pewnych wydatków. No i teraz nie wiem. Jak pisałem zwolennikom konfederacji że wyborcze obietnice PO można sfinansować z cięć w wydatkach to mówili że to niemożliwe. Dziwne. Czyżby hipokryzja konfederatów przenosiła się na się na ich wyborców?

Nie wiem.

https://www.money.pl/gospodarka/kosztowne-propozycje-konfederacji-mentzen-odpowiada-6938315993262720a.html

P.S. Wrzucam mema, trochę słaba jakość ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Zgadza się, ukradłem mema ale tylko głupi by nie skorzystał. Poza tym trzeba było pilnować. # pozdrodlakumatych
aarahon - Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska ...

źródło: zzzzzzpng

Pobierz