Wpis z mikrobloga

  • 0
@ramirezvaca: zawsze słyszałem jak to na Słowacji łapią Polaków, to autem jeździłem zawsze tak by nie przekroczyć dopuszczalnej. Skończyło się tak, że radiowóz mnie wyprzedził xD
Na moto też nie jadę #!$%@?ć, ale wydechy nawet na niskich obrotach dają o sobie znać, to też chciałbym wiedzieć jaka forma pokuty tam występuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ulfric_Stormcloak: i po co się zesrałeś ? napisałem ci fakty, mam seryjne wydechy we wszystkich moto, bo wiem do czego służy przelotowy wydech i nie jest mi potrzebny, a w trasie jest wręcz uciążliwy

@u_k1 no to i pokutuje jakieś takie debilne przeświadczenie, że jesteś bezpieczniejszy jak Cię słychać xD

nie mniej, możesz sobie kupić dedykowany dobry wydech do swojego moto i tak będzie głośny, ale legalny wg. obowiązujących norm
  • 3
@SzukamNlcku: dzięki za jedyną normalną odpowiedź na moje pytanie :) na przeglądzie z zatyczką wypluł mi chyba 97dB, pewnie dla bezpieczeństwa i tak ją założę.
@u_k1 mały siur to swoją drogą, ale po prostu mi się bardziej podoba dźwięk motocykla na akcesoryjnym wydechu. Trochę jeżdżę z wytłumieniem, trochę bez. Jak mam ochotę gdzieś szybciej polatać to lubię jak ziornie przy tym ogniem :) No i w korku się szybciej usuwają.