Wpis z mikrobloga

#thermomix

Jak lubie Thermomix tak wkurza mnie skubskrypcja ktora w tym roku (kolejny rok podwyzek) az 200zl i zaczyna mi sie to nie podobac. Czy jest jakies rozwoazanie na tanszya subksyrypcje tak jak to mozna zrobic np. w Xbox :P ??

TM mam juz 4 czy tam 5 lat i jestem zadwoolony ale podnoszenie ceny subkskrypcji to jakies szalenstwo :/ Jak sie wkurze to sobie kupie Lidlomix czy co tam teraz ludzie uzywaja...
  • 14
  • 3
@Camuflash: @Maly_Jasio To nie jest bait. Zawsze bylo abo. - TM dostalem w prezencie, i o abo. dowiedzialem sie jak odpalilem uzadzenie. Wczesniej bylo 100zl (chyba) na rok i to bylo ok. Ale teraz podniesli do 200zl i sie wkurzylem :/

A nie wiem czy dziala bez abo czy nie bo zona powiedziala "zaplac bo chce ugotowac" to zaplacilem. Ale teraz tak kminie ze to byla lekka przesada :////
@Camuflash: Tylko to nie jest tak, że robot nie działa, jak nie zapłacisz. Działa cały czas, tyle, że nie masz dostępu do bazy przepisów i musisz polegać na tym, co masz w pamięci urządzenia, albo co sobie ręcznie wykonasz na bazie przepisu z książki, czy Internetu.

Nie wiem jak teraz, ale dawniej było tak, że jak zrobiłeś jakiś przepis to on na stałe zostawał w urządzeniu i nawet jak się przestało
@NaxZST: Słabo. Nie chcę zabrzmieć boomersko, ale nie widzę w tym urządzeniu większej wartości od zwykłego garnka, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę do jakości. Sam thermomixa nie mam, ale mają go moi rodzice a i tak używają częściej garnków a thermomix służy bbardziej do zmielenia czegoś xD
  • 1
@Maly_Jasio mi się tam podoba, taki Garnek+ , nie trzeba myśleć jak się gotuje i zawsze wychodzi wszystko tak samo. Nie będę tu lizał dupy temu garnkowi bo on sam w sobie DLA MNIE jest spoko, ale ten abonament to przesada :/
Ale teraz podniesli do 200zl i sie wkurzylem :/


@Camuflash: @Maly_Jasio płaci się za dostęp do portalu z przepisami i cały ekosystem telefon-termomix-portal, można normalnie korzystać bez cookido, jednak ten ułatwia sprawę...

Wczesniej bylo 100zl (chyba) na rok i to bylo ok.


@NaxZST: nie wiem kiedy niby było... bo jakoś na wiosnę 2022 też płaciłem 200...
tak jak ci powiedzieli - albo VPNem kombinujesz, albo znajdź jakąś "rodzinę TM", nie
  • 0
@Emill: Wyglada na to ze subskrypcja odnawia mi sie za 1.5 miesiaca, Jest jakis mirek ktory chce sprobowac ze mna TM rodzina. Zobaczymy jak to wyjdzie.