Wpis z mikrobloga

@ozzybiceps: one step: sonax 04-06, adbl super polish lub honey 2. Też dużo zależy jaki lakier i jaka maszyna (bo jak słaba maszyna to może się okazać że pasta cuttingowa lepiej wytnie i zostawi też spoko wykończenie)
@xyz_xyz: wiem wiem, że dwa różne i raczej wybiorę one step. Zvizzer przereklamowany? Lakier zmęczony trochę życiem, ale najwyżej za jakiś czas zdecydowałbym się na pełną polerke. To jakbyś polecił mi jeszcze jakiegoś dobrego pada do tego sonaxa to byłbym bardzo wdzięczny
@ozzybiceps: To jak to jednorazowa akcja to ja bym kupił test box z Honey - 3 pasty za 60 zł, niezależnie którą będziesz robić to ich pojemność starczy na jedno auto. Wtedy jak chcesz to możesz się bawić jakimś futrem i jedynką wycinać grubasy a następnie wykańczać to trójką, albo mniej zniszczone elementy robić dwójką one stepowo na one stepowym padzie. Dużo nie wydasz, a będziesz miał znacznie większą elastyczność w
klotz - @ozzybiceps: To jak to jednorazowa akcja to ja bym kupił test box z Honey - 3...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-6 o 12.29.47

Pobierz
@ozzybiceps pady to w sumie trzeba dobrać do auta. czesto do onestepa uzywam ROYAL PADS Pro Air One Step. ale nie gwarantuje ze na Twoim to zagra. znam ludzi co futropodobnymi padami jadą, ale to już trzeba mieć slila