Wpis z mikrobloga

- Yyy, jesteś kocie w telewizji przyrodniczej…od ilu lat Panie Kocie pracuje w ten sposób?
- Ja dopiero zacząłem pracować, ja byłem elektrykiem wysokich napięć, a tu sobie dorabiam do saszetek, bo cienkie saszetki.
- Wysokie napięcia to pewnie bardzo ostrożnie trzeba postępować?
- No, jak mysz przy pułapce, raz się myli, nie? A jak się pomylisz, to popiół zostaje po Tobie i nic więcej.
- Przepraszamy, musi Kotek zejść.
- #!$%@? z tą..to powinni zblokować, nie powinni leźć, #!$%@? wielkie psy #!$%@?, za darmo psie chrupki biorą, moje chrupki z renty, #!$%@? #!$%@?! I tak powiem, heh. Że połowę służb tych ochroniarskich to bym zwolnił w piździec, połowę psów i tu myszy miejską bym #!$%@?ł, oni sobie tylko #!$%@?…co?!
-Siemano!
- Dobra, tera #!$%@? #!$%@? mnie jak wywiad udzielam. Haha, no i co dalej powiem #!$%@?… bardzo szczery ten wywiad… jestem bardzo wylewny, bo mnie boli, nie? Pińcet gram w saszetce mięsnej renty za trzydzieści pięć lat pracy? Oszukali mnie, banda złodziei polskich, decydentów #!$%@?, takich jak tu chodzą, nie?
- No.. A to, a ile Kotek zarabia w takiej pracy?
- No w takiej pracy co mi daje, trzy kabanosiki na godzinę, to jest śmiech też na sali… śmiech na sali, nie?… a tu o #!$%@? dykty ciężkie, #!$%@? obijają się, o i #!$%@?... dobra...
#koty #cyganztorunia #cygan #kot
zloty_wkret - - Yyy, jesteś kocie w telewizji przyrodniczej…od ilu lat Panie Kocie pr...

źródło: de75846ba9191cdcede1bde02f5e809558ca0d5d37ef96fef8674d3f26161a45

Pobierz
  • 3