Wpis z mikrobloga

#przegryw co byście woleli urodzić się przystojnym czyli być szczupłym, mieć gęste włosy, spoko twarz ale mieć #!$%@? głowę czy być brzydki ale mieć zajebisty charakter być pewny siebie i ekstrawertyczny ja np to drugie

pytanie

  • być przystojny ale zjebany 54.5% (30)
  • być brzydki ale mieć dobry charakter 45.5% (25)

Oddanych głosów: 55

  • 12
@Revizorek: drugie. Za młodu można powiedzieć, że nawet byłem chadem, ale byłem mega #!$%@? (a przynajmniej dużo bardziej niż obecnie). Panny się we mnie zakochiwały. Teraz jestem przegrywem z wyboru, co poprzedziło ponad 10 lat czytania książek psychologicznych przykładowo. To fajne uczucie, kiedy panny na Ciebie lecą, ale jednak spokój ducha i dobre samopoczucie z samym sobą fajniejsze
@Revizorek: Rok pański 2023 a na tagu dalej nie rozumieją, że wygląd i charakter to jedno i to samo.

I nie chodzi nawet o percepcję kobiet co sprzężenie zwrotne wynikające z pozytywnych reakcji. Społeczeństwo ciągnie przystojnych za uszy, żeby tylko poprawić ich charakter i nauczyć dynaminy. Trzeba mieć srogi autyzm, żeby skończyć jako introwertyk zamulacz pomimo dobrej mordy i wzrostu.
@Revizorek: @AlboGruboAlboFcale2009 nie chcę opisywać swoich historii, bo są dość... nietypowe, ale jedną z nich mogę. Jedna z dziewczyn skarżyła się nawet mojej matce, że nie zwracam na nią uwagę xD Ale #!$%@? robi swoje. Nigdy nie byłem w dłuższym związku. Teraz jestem przegrywem i jeśli nie widzę tego, co wtedy u tamtych zakochanych we mnie, to mam wywalone na różowe, bo wiem, że szukają beciaka, a ja na betabankomat się